• از سوی استاندازد مازندران منصوب شد؛

شهیدی‌فر مدیر معین اقتصاد مقاومتی شد

  • کد خبر: 213874
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 21 شهریور 1397

استنادنیوز؛عزیزالله شهیدی‌فر رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران  به عنوان مدیر معین اقتصاد مقاومتی شهرستان ساری منصوب شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، طی حکمی از سوی استاندار مازندران، عزیزالله شهیدی‌فر به عنوان مدیر معین اقتصاد مقاومتی شهرستان ساری منصوب شد.

سخنگوی سازمان جهاد کشاورزی مازندران بیان کرد: در حکم شهیدی‌فر آمده است نسبت به نظارت و پیگیری برای انجام هرگونه اصلاحات لازم ارجاعی از سوی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان بر اساس فرآیند مصوبات ستاد، نظارت بر اجرای دقیق مصوبات صورت جلسات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان در محدوده شهرستان و ارایه نتایج عملکرد آن برای طرح در ستاد اقدام شود.

خلیلی ادامه داد: حمایت، هدایت و پشتیبانی از برنامه‌های محوری شهرستان، متناظر با برنامه های اقتصاد مقاومتی استان، هماهنگی و نظارت بر انتخاب پروژه‌های مردمی کردن اقتصاد، پایلوت‌ها، پروژه‌های دارای اولویت و خاص اقتصاد مقاومتی شهرستان، القاء نگرش تحول‌گرا بین مدیران شهرستانی، احصاء و دسته‌بندی آن دسته از مشکلات و مسایل بازدارنده پروژه‌های اقتصاد مقاومتی شهرستانی و فراشهرستانی که در استان یا از طریق مسؤولین کشوری قابل حل می باشد و ارایه ان به دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان و.... توجه جدی شود.

مشاور رئیس سازمان خاطرنشان کرد: معیشت اقتصادی مردم شهرستان، رفع فقر و ایجاد اشتغال، توجه به تولید و توسعه بازار، حفظ محیط زیست، ساماندهی پسماند، آب و فاضلاب شهری و روستایی و کنترل شیرابه‌ها، توجه ویژه به زیرساخت های حمل و نقل، ارتباطاتف آموزش و بهداشت و درمان از جمله اقدامات اولویت‌دار ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان است که باید از سوی مدیر معین در شهرستان ساری توجه شود.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار