مشاور ولیعهد ابوظبی چنان سیلی از نیروهای مسلح ایران خواهند خورد که در تاریخ به یادگار بماند

استنادنیوز؛نانواکناری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:مشاور ولیعهد ابوظبی و تروریست ها چنان سیلی از ملت و نیروهای مسلح ایران خواهند خورد که در تاریخ ثبت شده و به یادگار بماند.

به دنبال حادثه تروریستی اهواز مشاور ولیعهد ابوظبی شهادت تعدادی از زنان و کودکان بیگناه در حادثه تروریستی اهواز را یک اقدام تروریستی ندانست و در مقابل ایران را تهدید به حملات تروریستی بیشتر کرد.

عبدالخالق عبدالله در توییتی نوشت: 10 مرگ و میر نظامی در حمله به یک نمایشگاه نظامی در شهر اهواز در جنوب غربی ایران. حمله به هدف نظامی عملیات تروریستی نیست و انتقال نبرد به عمق خاک ایران یک گزینه باز است و در مرحله بعدی افزایش می یابد!

مشاور ولیعهد ابوظبی چنان سیلی می خورد که در تاریخ ثبت شود

کشاندن درگیری های نظامی و تروریستی به خاک ایران نخستین بار توسط محمد بن سلمان آل سعود ولیعهد جوان و بی تجربه و بی تدبیر سعودیها مطرح شده بود و اینبار سخن وی از حلقوم مشاور ولیعهد ابوظبی خارج شد.

در همین رابطه ولی الله نانواکناری عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج گفت: اگر این فرد واقعا چنین حرفی زده باشد، باید روی حرف خود بیاستد و فردا نگوید که اختیار صفحات مجازی وی با او نیست و حرفش را عوض نکند.

وی افزود: اگر واقعا چنین ادبیات سخیف و نابخردانه ای داشته است، باید بداند که به زودی از حرف خود پشیمان خواهد شد. به عبارتی کاری با او و دیگر همپیمانان تروریست ها خواهیم کرد که پشیمان شوند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: به طور قطع چنین اظهارات نابخردانه و به دور از خردگرایی، نشان دهنده عمق کینه و دشمنی آنها با ملت ایران است.

نانواکناری با اشاره به حوادث تاریخی گفت: دشمنان در طول تاریخ از ملت ایران درس عبرت های بسیاری گرفته اند و مثل اینکه این فرد هنوز از تاریخ درس نگرفته و تاریخ نخوانده است.

وی ادامه داد: دشمنان مطمئن باشند که هر تجاوزی را با قدرت پاسخ خواهیم داد و این فرد و دیگر همپیمانان تروریست ها چنان سیلی از ملت و نیروهای مسلح ایران خواهند خورد که در تاریخ ثبت شده و به یادگار بماند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پاسخ به پرسش خبرنگار موج مبنی بر اینکه آیا اظهارات کینه جویانه مشاور ولیعهد ابوظبی توسط مجلس پیگیری نخواهد شد، گفت: به طور قطع از طریق وزارت خارجه این موضوع را پیگیری می کنیم. ضمن اینکه مطمئن هستیم وزارت خارجه نیز به مسوولیت های خود واقف بوده و موضوع را رها نخواهد کرد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار