سرنخ هایی از ارتباط میان تیم تروریستی حادثه اهواز با برخی کشورهای منطقه وجود دارد

استنادنیوز؛ سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: سرنخ هایی از ارتباط میان تیم تروریستی حادثه اهواز با برخی کشورهای منطقه وجود دارد.

در توضیح نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که برگزار شد، گفت: جلسه  به منظور بررسی حادثه اخیر تروریستی اهواز با حضور نمایندگان و مسئولان دستگاه های امنیتی و انتظامی و وزارت کشور برگزار و طی آن ابعاد و جزئیات این حادثه مورد بررسی قرار گرفت.

سرنخ هایی از ارتباط میان تیم تروریستی با برخی کشورهای منطقه وجود دارد

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در این جلسه تاکید شد که سرنخ هایی از ارتباط میان تیم تروریستی با برخی کشورهای منطقه وجود دارد.

وی ادامه داد: ضرورت هوشیاری و حفاظت از مرزهای استان خوزستان، همکاری و هماهنگی خوب میان دستگاه های امنیتی، ریشه یابی حادثه مذکور، اهتمام بیشتر به توسعه اقتصادی و اجتماعی در این استان و غیره از اهم موارد مطروحه در این نشست بود.

حضور هیاتی از کمیسیون امنیت ملی مجلس در خوزستان برای بررسی حادثه تروریستی

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: کمیسیون امنیت ملی ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی و تسلیت شهادت تعدادی از هموطنان فردا (دوشنبه 2 مهرماه) هیاتی را به سرپرستی ریاست این کمیسیون به اهواز اعزام می کند تا علاوه بر شرکت در مراسم تشییع جنازه شهدا و همدردی با مردم، در جلسه بررسی حادثه حضور پیدا کنند.

ارائه گزارش آخرین روند شکایت ایران در دیوان بین المللی دادگستری از سوی وزارت خارجه

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:  همچنین در ادامه این جلسه گزارشی از آخرین روند جلسات دیوان بین المللی دادگستری به منظور بررسی درخواست و اقامه دعوی بین جمهوری اسلامی ایران و آمریکا به دلیل وضع تحریم ها از سوی مسئولان وزارت امور خارجه ارائه شد.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار