• با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار مازندران صورت گرفت:

افتتاح نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی در مازندران

استنادنیوز؛با حضور  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار مازندران، نمایشگاه بین المللی دام، طیور، شیلات، آبزیان و ماشین آلات کشاورزی در دهکده نیاوران ساری افتتاح شد

با حضور مجتبی خسروتاج، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و محمد اسلامی، استاندار مازندران، نمایشگاه بین المللی دام، طیور، شیلات، آبزیان و ماشین آلات کشاورزی در دهکده نیاوران ساری افتتاح شد

پس از افتتاح و گشایش  نمایشگاه بین المللی دام، طیور، شیلات، آبزیان و ماشین آلات کشاورزی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار مازندران از غرفه های مختلف این نمایشگاه بازدید نمودند.

در نمایشگاه بین المللی کشاورزی مازندران  50 شرکت  داخلی فعال‌ در عرصه های کشاورزی، شیلات و دام سرمایه گذاران بخش کشاورزی از 15 شرکت روسیه، بلغارستان و لهستان نیز حضور دارند.

در این نمایشگاه شرکت های دانش بنیان، تولید و اشتغال بخش های کشاورزی، شرکت های دانشگاهی و تحقیقاتی و شرکت های سرمایه گذار در سه قالب شرکت دارند.

شرکت های داخلی و خارجی در این نمایشگاه صنایع و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها، آبیاری نوین، کشاورزی مکانیزه و ارگانیک و صنایع تبدیلی را هم عرضه کردند.

این نمایشگاه تا ششم مهر در محل مجتمع نمایشگاه نیاوران واقع در ساری برپاست.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار