• با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار مازندران صورت گرفت:

افتتاح نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی در مازندران

استنادنیوز؛با حضور  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار مازندران، نمایشگاه بین المللی دام، طیور، شیلات، آبزیان و ماشین آلات کشاورزی در دهکده نیاوران ساری افتتاح شد

با حضور مجتبی خسروتاج، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و محمد اسلامی، استاندار مازندران، نمایشگاه بین المللی دام، طیور، شیلات، آبزیان و ماشین آلات کشاورزی در دهکده نیاوران ساری افتتاح شد

پس از افتتاح و گشایش  نمایشگاه بین المللی دام، طیور، شیلات، آبزیان و ماشین آلات کشاورزی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار مازندران از غرفه های مختلف این نمایشگاه بازدید نمودند.

در نمایشگاه بین المللی کشاورزی مازندران  50 شرکت  داخلی فعال‌ در عرصه های کشاورزی، شیلات و دام سرمایه گذاران بخش کشاورزی از 15 شرکت روسیه، بلغارستان و لهستان نیز حضور دارند.

در این نمایشگاه شرکت های دانش بنیان، تولید و اشتغال بخش های کشاورزی، شرکت های دانشگاهی و تحقیقاتی و شرکت های سرمایه گذار در سه قالب شرکت دارند.

شرکت های داخلی و خارجی در این نمایشگاه صنایع و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها، آبیاری نوین، کشاورزی مکانیزه و ارگانیک و صنایع تبدیلی را هم عرضه کردند.

این نمایشگاه تا ششم مهر در محل مجتمع نمایشگاه نیاوران واقع در ساری برپاست.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار