• مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران:

خدمت به مردم بهترین اقدام در راستای پاسداشت خون شهداست

استنادنیوز؛مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران گفت: خدمت به مردم و تلاش برای رفع مشکلات آنها بهترین اقدام در راستای پاسداشت خون شهدا است

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " جعفر احمدپور " در چهاردهمین یادواره شهدای شرکت گاز استان با اشاره به لزوم پاسداشت خون پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران، عنوان کرد: با خدمت به مردم و پاسداست خانواده شهدا می توانیم نسبت به خون شهدا ادای دین کنیم و این مهم باید مورد توجه تمامی مدیران و کارکنان قرار گیرد.

وی تصریح داشت: اگر جانفشانی و از خودگذشتگی رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس نبود، چه بسا دشمن به اهداف شوم خود دست می‎یافت.

احمدپور ، لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حفظ و حراست از آرمان‌های شهدا را یک تکلیف و وظیفه همگانی عنوان و اظهارکرد: باید در این زمینه تلاش کرده و جامعه را به سمت آرمان‌های شهداء سوق دهیم.

وی عنوان کرد: امروزه اگر رشادت‌ها و جان فشانی‌های شهدا و ایثارگران به خوبی برای قشرهای مختلف جامعه بیان و معرفی گردد و به قالب‌های کلیشه‌ای تبدیل نشود، بیشترین و بهترین نتایج را به همراه دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران برگزاری یادواره‌های شهدا را تجلی راه شهیدان هشت سال دفاع مقدس دانست و بیان کرد:‌ شهدای والامقام در راه حفظ خاک کشور ، ارزش‌ها و آرمان‌های والای آن درس ایثار و ازخودگذشتگی به همگان داده و به الگویی تبدیل شده‌اند که باید تلاش کنیم تا اهداف و آرمان‌های آنها در جامعه نهادینه شود.

وی تداوم راه شهدا را زمینه‌ساز افزایش اقتدار و عظمت هر چه بیشتر کشور دانست و گفت: در حال حاضر اقتدار و امنیت موجود در کشور را مدیون خون شهدای والامقام هستیم که باید تلاش کنیم تا با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مقابل این فداکاری‌ها ادای دین کنیم که برگزاری یاداره‌های شهدا گامی در این راستا به شمار می‌رود.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار