• مدیرعامل شرکت گاز مازندران مطرح کرد ؛

اجرای بیش از 485 کیلومتر شبکه گاز در مازندران طی 6 ماهه اول سال

استنادنیوز؛مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت:در 6 ماه نخست امسال بیش از 485 کیلومتر شبکه گاز در استان مازندران اجرا شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ،" جعفر احمدپور " از اجرای بیش از 485 کیلومتر شبکه گاز در 6 ماه امسال در این استان خبر داد و افزود: هم اکنون بیش از 20 هزار و 51 کیلومتر شبکه گاز در استان اجرا شده است.

وی اظهار داشت : همچنین در 6 ماه امسال ظرفیت پذیرش بیش از 16 هزار و 800 مشترک ایجاد شده و 23 هزار و 600 مشترک نیز به جمع مشترکین گاز استان افزوده شده اند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از یک میلیون و 340 هزار مشترک گاز در استان از خدمات شرکت گاز استفاده می کنند افزود : در 6ماه امسال حدود 13 هزار و 725 انشعاب نیز نصب گردیده و انشعابات نصب شده در کل استان به بیش از 754 هزار مورد افزایش یافته است.

احمدپور خاطرنشان کرد: در این مدت شرکت گاز استان توانسته 22 هزار و 850 خانوار جدید را تحت پوشش گاز قرار دهد و تعداد کل خانوار تحت پوشش به یک میلیون و 472 هزار و 815 خانوار افزایش یابد.

وی تصریح کرد:در حال حاضر در استان مازندران 55 شهر و همچنین 2000 روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند ضمن اینکه عملیات گازرسانی به بیش از 400 روستا و 3 شهر نیز در دست اجرا می باشد.

احمدپور در خصوص گازرسانی به روستاها نیز اظهار داشت: هم اکنون بیشتر توان شرکت گاز استان صرف توسعه گازرسانی به روستاهای استان شده که امید می رود در آینده نزدیک جمعیت روستایی تحت پوشش گاز افزایش چشمگیری پیدا کند.

وی در ادامه با تاکید بر استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی از مشترکین عزیز خواست سیستم لوله کشی داخلی منازل خود را هر چند وقت یکبار کنترل کرده تا در صورت زنگ زدگی یا خوردگی فوراً محل مورد نظر بازسازی و رنگ آمیزی شود.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در خاتمه اظهار داشت: مشترکین محترم دقت داشته باشند قبل از نصب وسایل گاز سوز آنرا از طریق سرویس کاران مجاز کنترل و از صحت کارکرد آن اطمینان حاصل نموده ضمن اینکه  بصورت مستمر دودکشها را کنترل و از محکم بودن و باز بودن مسیر دودکش ها  اطمینان حاصل نمایند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار