\معاون اول رئیس جمهور در تماس با استاندار مازندران خسارات سیل مازندران را پیگیری کرد

  • کد خبر: 214162
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 15 مهر 1397

استنادنیوز؛معاون اول رییس‌جمهور در تماس تلفنی با مهندس اسلامی استاندار مازندران در جریان آخرین وضعیت خسارات ناشی از بارش شدید باران و وقوع سیل و اقدامات صورت گرفته در مازندران قرار گرفت ‎

در این تماس تلفنی استاندار مازندران با اشاره به بارش بی سابقه باران در استان به ویژه غرب استان تصریح نمود : با آمادگی کامل ستاد مدیریت بحران و نیروهای امدادی و فرمانداران و با وجود بارش 280 میلیمتری باران در رامسر شاهد کمترین تلفات جانی در استان بوده ایم .
مهندس اسلامی تاکید نمود : از همه امکانات و ظرفیت ها برای کاهش تلفات و خسارات بهره گیری شد و همه نیروها در آماده باش کامل هستند .
همچنین دکتر جهانگیری در این تماس تلفنی بر بسیج همگانی و بکارگیری همه امکانات و نیرو‌های ستاد مدیریت بحران در استان‌ به منظور کمک‌رسانی و جلوگیری از بروز خسارت به زیرساخت‌ها و شبکه خدمات شهری تاکید کرد.
همچنین دکتر جهانگیری خواستار آماده‌باش کامل نیروهای امدادی جهت رسیدگی فوری و امدادرسانی به مصدومین و خسارت‌‌دیدگان شد.
معاون اول رییس‌‌‌‌‌جمهور ضمن ابراز همدردی با خانواده جانباختگان، مصدومین و خسارت‌دیدگان، از استاندار مازندران خواست تا با نظارت و بکارگیری تمام ظرفیت‌های استان و استان‌های همجواربرای بازگشت شرایط به حالت عادی اقدامات لازم را انجام دهند..

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار