پیام تبریک مهندس بوداغی به مناسبت هفدهم مهرماه روز جهانی پست

مهندس بوداغی مدیرکل پست استان مازندران در پیامی فرا رسیدن 17 مهر روز جهانی پست را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان مازندران ، در متن این پیام آمده است:

17مهر ماه برابر با نهم اکتبر میلادی در سراسر گیتی بنام روز جهانی پست نامگذاری و سمبل پاسداشت از نهادیست که قدمتی به بلندای تاریخ دارد و نام بلند ایران و ایرانی ( بعنوان مبدع و بنیانگذار این نهاد ارتباطی ) بر تارک آن می درخشد .

شبکه پست در همه ادوار تاریخی متناسب با نیازهای روز جوامع نقش زیربنائی در توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی ملل ایفاء نموده و امروز نیز علیرغم پیشرفت و تعدد دیگر نهادهای ارتباطی ، بعنوان پست صنعتی در جهان صنعتی و ارتباطی ایفای نقش ویژه و بعنوان بازوی صنعت مطرح می باشد .

پست جمهوری اسلامی ایران در دولت تدبیر و امید با تحولات اساسی و با تبدیل شدن به شرکت ملی پست و ماموریتهای جدید از جمله ماموریت های الکترونیکی ( پست الکترونیک ) تجارت الکترونیک ، کالا پست و ... و همچنین ایفای نقش در تحقق دولت الکترونیک در بخش ملک و املاک با اجـــرای پـــروژه های زیربنائی و ملی و مصوب اقتصاد مقاومتی "جی نف " و "سیماک " گامهای بلندی را در جهت تحقق اهداف بخشی برداشته که اثرات و فواید فراوان در مناسبات دولت با مردم بویژه جلوگیری از بسیاری از معضلات و مشکلات فراروی منجمله : کاهش و بعبارتی پایان امضاهای طلائی ، زمین خواری ، فساد اداری ، سر درگمی و نارضایتی شهروندان همراه با جلوگیری از کاهش ترافیک و بسیاری از معضلات روزانه جوامع همراه با اثرات مناسب زیست محیطی و ... را بهمراه خواهد داشت .

این روز فرخنده را به شما خانواده محترم ارتباطات کشور ویژه مدیران - روسا و کارکنان پست استان تبریک و از تلاش شبانه روز یتان در جهت تحقق اهداف عالیه شبکه تقدیر و تشکر می نمایم .

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار