واکنش تند محمدرضا گلزار به حواشی لیست IMDB

استنادنیوز؛ انتشار یک لیست در سایت آی ام دی بی درباره جذاب ترین بازیگران مرد جهان و وجود نام محمدرضا گلزار در آن باعث شد تا هجمه حواشی مردم به سمت و سوی این لیست سرازیر شود.

 واکنش تند محمدرضا گلزار به حواشی لیست یک کاربر IMDB: دست از این شیطنت‌ها بردارید. من نیازی به دیده شدن ندارم، آن‌قدر سرم شلوغ است که وقت این‌کارها را ندارم.

بعد از آن‌که خبری مبنی بر حضور محمدرضا گلزار به عنوان سیزدهمین بازیگر مرد سینمای جهان در سایت IMDB منتشر شد و مشخص شد که یک کاربر در این سایت، این فهرست را منتشر کرده است، محمدرضا گلزار در واکنش به حواشی این خبر در مصاحبه‌ای اعلام کرد:

سال‌هاست مورد توجه و حمایت مردم سرزمینم هستم پس نیازی به این شلوغ بازی‌ها ندارم. یکی از کاربران imdb در یک لیستی من را به عنوان سیزدهمین بازیگر خوشتیپ جهان انتخاب کرده. به نظر شما من imdb را به اندازه شما یا کمتر از شما می‌شناسم؟ یا من سرچ نمی‌کنم یا نمی‌دانم؟ می‌گویند imdb نگفته کاربره گفته. imdb شخصه؟ مثان ما آقای imdb داریم! imdb یک مرجعه. الان هم اگر خوشتیپ‌ترین بازیگران تاریخ را سرچ کنید این لیست می‌آید.این کاربر زنده است. فیک هم نیست. این آدم نقدهایی نوشته در imdb و جایگاه دارد. این آدم مگر با من نسبت فامیلی دارد؟

می‌گویید افشاگری. کدام افشاگری؟ یک آدمی رای داده من را سیزدهم جهان اعلام کرده. چتونه اصلا؟! نمی‌دانم. الان به کی برخورده این موضوع؟ ناراحت شدید چرا من پست گذاشتم؟ طرفدارهای من سه روز این پست را می‌گذاشتند و برای من هم جذاب بود. شما سیزدهم جهان اعلام بشوید حتی یک کاربر اعلام کند شیر نمی‌کنید؟ بی‌انصافی نکنید. دست از این شیطنت‌ها بردارید. یک ذره وقت روی زندگی خودتان بگذارید.یک ذره ریلکس کنید. قبلا مردم همدیگر را بیشتر دوست داشتند. از خوشحالی هم خوشحال می‌شدیم. من نیازی به دیده شدن ندارم.

من راجع به شخص خاصی حرف نمی‌زنم. این هجمه از کجا وارد می‌شود؟ طرف یک ماشالله بهش می‌گویند سه روز نمی‌خوابد. یک کاربر imdb این رتبه را داده، برایم جذابه. من سرم خیلی شلوغه. آن تایمی که شما می‌گذارید برای این اتفاقات من ۶ صبح پا می‌شوم تا ۱۲ شب داریم کار می‌کنیم. هزارتا کار می‌کنیم. یک جا اگر کسی جواب مثبت به کارهای من می‌دهد چشم دیدنش را داشته باشید.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار


Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/fwclgaxf/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 193

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in /home/fwclgaxf/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 193