موج دوم هوای سرد، مه آلود و بارانی از امشب وارد اردبیل می شود

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: موج دوم هوای سرد، مه آلود و بارانی از امشب تا صبح چهارشنبه به استان اردبیل وارد می شود.

علی دولتی مهر، مدیر کل هواشناسی استان اردبیل ، افزود: بررسی نقشه های پیشیابی هواشناسی از بعدازظهر و عصر امروز دوشنبه 23 مهر با تقویت تدریجی پرفشار سطح زمین، علاوه بر کاهش چند درجه ای دما، مجدداً بر میزان ابر و مه افزوده شده و در مناطقی از استان بارش باران و وزش بادهای تند آغاز خواهد شد.

وی تصریح کرد: بارش باران بصورت متناوب تا قبل از ظهر روز چهارشنبه 25 مهر در مناطقی از استان بویژه نواحی منتهی به استان گیلان، نواحی اطراف سبلان و جنوب استان پیش بینی می شود ضمن اینکه در مناطقی از استان بالاخص در نواحی کوهستانی بارش گاهی با رگبار و رعد و برق و در ارتفاعات بالای 1800 متری بارش بصورت برف انتظار می رود.

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل افزود: این سامانه از ظهر روز چهارشنبه بتدریج تضعیف شده و با خروج کامل آن از روز پنجشنبه تا اوایل هفته آینده با افزایش 5 تا 8 درجه ای دما، جوی پایدار در بیشتر مناطق استان حاکم خواهد شد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار


Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/fwclgaxf/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 193

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in /home/fwclgaxf/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 193