یک بازمانده آزار جنسی که هنوز شجاع نیست تا اسم آن مرد را به زبان بیاورد

  • کد خبر: 214387
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: پنج شنبه, 26 مهر 1397

استنادنیوز؛ مجله ELLE دیروز مراسمی برای تقدیر از زنان هالیوود برگزار کرد که لباس مردانه و سایز بزرگ لیدی گاگا در فرش قرمز این مراسم حسابی توجهات را جلب نمود.

لیدی گاگا در این مراسم یک سخنرانی احساسی داشت که شنونده ها را حسابی منقلب کرد. قسمت هایی از این سخنرانی زیبا را در ادامه می خوانید:

لیدی گاگا

امروز وقتی داشتم برای این مراسم آماده می شدم، لباس های زیادی را امتحان کردم. کفش های پاشنه بلند یکی پس از دیگری، جواهرات، لباس هایی از زیباترین ابریشم های جهان و پارچه هایی گران قیمت اما صادقانه بگویم، در دلم حسی از درد داشتم و از خود پرسیدم اینها واقعا معنای زن در هالیوود هستند؟

ما فقط اشیایی برای سرگرمی دنیا نیستیم. ما به سادگی تصاویری نیستیم که فقط اشک و لبخند به صورت مردم بیاوریم. ما اعضای یک گروه بزرگ زیبایی نیستیم که فقط برای لذت بردن عموم مردم در برابر دید دیگران قرار بگیریم. ما زنانی در هالیوود هستیم. ما صداها هستیم. ما افکار و عقاید عمیق و عقلانی ارزشمندی در مورد جهان داریم و ما قدرت صحبت کردن و شنیده شدن داریم و هنگامی که ما را خفه کنید به مبارزه خواهیم پرداخت.

بنابراین من بعد از امتحان کردن بیش از ۱۰ مدل لباس، با احساس غمی عمیق در قلبم که چرا تنها مساله مهم در این فرش قرمز این است که چی بپوشم، یک کت و شلوار سایز بزرگ از برند مارک جیکوبز را در گوشه اتاق دیدم و همان را انتخاب کردم. اطرافیانم لباس و برندهای دیگر را پیشنهاد می دادند و من به این فکر می کردم چرا همه دغدغه آنها به لباس معطوف شده است. اما من یک کت و شلوار بزرگ مردانه نه یک لباس شب شیک و زنانه را انتخاب کردم و سپس شروع به گریه کردن نمودم.

لیدی گاگا

امروز من در این کت و شلوار خودم را حس کردم. در این کت و شلوار من احساس حقیقی درونم را بسیار خوب حس کردم و بعد از آن چیزی که می خواستم در سخنرانی امشبم بگویم برایم روشن شد.

من به عنوان یک بازمانده آزار جنسی که هنوز آنقدر شجاع نیست تا اسم آن مرد را به زبان بیاورد تصمیم گرفتم قدرت را پس بگیرم. به عنوان یکی از بازماندگان آزار جنسی توسط کسی در صنعت سرگرمی، به عنوان یک زن که هنوز آنقدر شجاع نیست تا اسم او را بگوید، به عنوان یک زن که با درد مزمن زندگی می کند، به عنوان یک زن که در سن بسیار کم مجبور بودم به چیزی گوش دهم که مردها به من می گفتند، امروز بالاخره تصمیم گرفتم که قدرت را پس بگیرم. امروز من شلوار می پوشم.

او همچنین در ادامه سخنرانی اش بر خلاف شایعات پیش آمده درباره روابطش با بردلی کوپر، نامزدی با دوست پسرش کریستین کارینو را تایید کرد. ستاره فیلم ستاره ای متولد شد از عزیزانش که به او اهمیت می دهند تشکر کرد. او و کارینو از ژانویه ۲۰۱۷ با یکدیگر در ارتباطند.

لیدی گاگا

او قبلا با تیلور کینی بازیگر در ارتباط بود که آنها در ولنتاین سال ۲۰۱۵ از یکدیگر جدا شدند. لیدی گاگا در سال ۲۰۱۶ اعلام کرد که رابطه اش با کینی شکست محض بود

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار