• مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران:

پروژه‌ها براساس نیازسنجی اجرایی می‌شوند

استنادنیوز؛جابر ملکی گفت:پیاده‌رو سازی معابر نقش موثری در سهولت عبور و مرور شهروندان دارد و بر این اساس نیازسنجی در مناطق مختلف برای اجرای این پروژه در حال انجام است

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری ساری، جابر ملکی مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مرکز استان با تشریح پروژه‌های در دست اقدام این سازمان اظهار داشت: با توجه به احداث زیرگذر شهید سید مصطفی علمدار در میدان هلال‌احمر، پیاده‌رو سازی این منطقه در حال اجراست.

وی به رعایت کیفیت و استانداردسازی در این پروژه اشاره نموده و افزود: پیاده‌رو سازی معابر نقش موثری در سهولت عبور و مرور شهروندان دارد و بر این اساس نیازسنجی در مناطق مختلف برای اجرای این پروژه در حال انجام است.

ملکی، بازدید شهردار ساری از جاده جویبار محدوده مجتمع ورزشی داراب را مورد توجه قرار داد و گفت: با تاکید شهردار بر ایمن‌سازی معابر و بررسی کارشناسان در این محدوده، در راستای روان‌سازی ترافیک و کاهش خطرات احتمالی، احداث دوربرگردان در دستور کار قرار گرفته است و عملیات آن آغاز شد.

مدیرعامل سازمان عمران در پایان ادامه داد: ساماندهی و اصلاح هندسی معابر، کاهش خطرات احتمالی، کاهش زمان سفرهای درون شهری و سهولت در عبور مرور شهروندان را در پی خواهد داشت.

 

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار