برگزاری فستیوال رنگها در بهشهر به چه قیمتی؟+حواشی و تصاویر

هرسال فستیوال‌های گوناگونی در گوشه گوشه‌ی کره‌ی زمین برگزار می‌شود. شاید تصور کنید که جشنواره‌های شاد و سرگرم‌کننده تنها مختص کشورهای خارجی و جهان اولی‌ست.

به گزارش استنادنیوز؛ اما باید بگوییم که چند سال‌ است که در کشور عزیزمان ایران هم فستیوالی برپا می‌شود که دست‌کمی از جشنواره‌های خارجی ندارد. این فستیوال مربوط به مازندران و شهر بهشهر است.

در دو سال اخیر فستیوالی با عنوان "نبض در گرجی" در محله‌ی گرجی برگزار شده است. این فستیوال هر سال در تاریخ 24 شهریور برپا شده و باعث شادی و سرزندگی مردم این مرز و بوم می‌شود اما به چه قیمتی؟ این جشنواره شامل پرتاب رنگ به شرکت‌کنندگان، موتور کراس سواری، پارکور، زیپ‌لاین سواری، سرخوردن در گل‌ولای و دوچرخه‌سواری است؛ از این میان پرتاب رنگ و سرخوردن در میان گل‌ها از شهرت بیشتری برخوردار هستند.

برای شرکت در این جشنواره‌ی شاد باید به گرجی‌محله یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان بهشهر مراجعه کنید. این روستا بین شهر رستم‌کلا و آسیاب‌سر-کوهستان قرار دارد و از سه قسمت میان‌ده، محمد تسکه محله و برخل تشکیل می‌شود.

حامیان محیط زیست معتقدند که این جشن، آسیب‌های زیادی را به طبیعت وارد کرده و بهتر است یا متوقف شود و یا با تدابیری، از میزان آسیب‌های آن کم کنند. شما چه فکر می‌کنید؟

فستیوال رنگها در مازندران

فستیوال رنگها در مازندران

فستیوال رنگها در مازندران

فستیوال رنگها در مازندران

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار