۱۳ آبان تبلور استکبار ستیزی و ظلم ستیزی جمهوری اسلامی ایران است

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: انقلاب اسلامی ایران امروز به عنوان الگوی استکبار ستیزی در جهان تبدیل شده و ماهیت انقلاب اسلامی در استکبار ستیزی است.

به گزارش استنادنیوز؛ حجت الاسلام ناصرشکریان امیری با اشاره به فرا رسیدن ۱۳ آبان روز تسخیر لانه جاسوسی اظهار داشت: ۱۳ آبان تبلور استکبار ستیزی و ظلم ستیزی جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران اسلامی است.

وی در ادامه با اشاره به ماهیت جمهوری اسلامی در مبارزه با ظلم و ستم افزود: رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران با رهبری حضرت امام خمینی (ره) و یاری امت قهرمان و بصیر ایران اسلامی در مبارزه با استکبار جهانی است و گفتمان حضرت امام (ره) همچنان مانند استخوانی در گلو و خار در چشم مستکبران عالم است.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران در بخش دیگری از سخنان خود به جنگ های روانی و فضاسازی تبلیغاتی ایاالات متحده آمریکا در روز ۱۳ آبان اشاره کرد و تصریح کرد: سردمداران ایالات متحده و هم پیمانانش با فضاسازی و جنگ تبلیغاتی سعی دارند تا ایران اسلامی را در برابر تحریم ها ضعیف جلوه دهند و از این نقشه برای تسلیم کردن امت اسلامی در برابر زیاده خواهی خود بهره ببرند که قطعا امت بصیر و غیور ایران اسلامی در روز سیزده آبان با مشت های گره کرده و اراده آهنین نقشه های آنان را به کابوسی تلخ تبدیل خواهند کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند ایران اسلامی و دستاوردهای جمهوری اسلامی در این چهل سال ، تاکید کرد : تاریخ چهل ساله انقلاب اسلامی نشان میدهد جمهوری اسلامی روز به روز در سایه رهبری مقتدرانه رهبر معظم انقلاب و با اتکاء به جوانان مومن و انقلابی خود و با حضور پرشور امت بصیر و قهرمان خود در تمامی عرصه های مختلف فرهنگی ، سیاسی ، بین المللی و نظامی و تکنولوژی مرزهای موفقیت را پشت سر گذاشته است و امروز هم با اتکاء به همین عناصر در مقابل همه مشکلات ایستادگی خواهد کرد و پیروز خواهد شد.

حجت الاسلام ناصرشکریان امیری با اشاره به حضور میلیونی و خیره کننده شیعیان جهان به ویژه مردم عزیز ایران اسلامی در پیاده روی اربعین حسینی ، خاطر نشان کرد : عشق به اهل بیت (ع) به ویژه دلدادگی به سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبداالله الحسین (ع) و حضور مردم قهرمان ایران اسلامی در صحنه های مختلف انقلاب موجب ناامیدی دشمن می شود و قطعا ۱۳ آبان امسال هم با شور و شعوری بیشتری همراه خواهد بود.

استاد حوزه علمیه و دانشگاه های مازندران در پایان با اشاره به حضورمداخله گرایانه ایالات متحده در کشورهای منطقه ، بیان داشت : تمام گرفتاری جهان اسلام به خاطر وجود آمریکا است و برای رسیدن به منافع خویش دست به هرکاری می زند که نمونه آن را در کشورهای اسلامی مانند سوریه ، عراق ، یمن ، بحرین ، افغانستان و پاکستان شاهد هستیم .

شکریان امیری در بخش پایانی سخنان خود ۱۳آبان را نماد استکبار ستیزی و ظلم ستیزی امت قهرمان ایران اسلامی دانست و اظهار داشت : ۱۳آبان سالروزمبارزه با استکبار جهانی ، روز تجلی شعار مرگ بر آمریکا و روز میثاق با آرمانهای امام (ره) و ولایت  ، روز ذلت و خورای آمریکای جنایتکار و روز در هم شکستن ابهت ایالات متحده و روز اتحاد و همدلی مردم ایران علیه نظام سلطه است.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار