لیست قیمت های آپارتمان های تهران امروز 19 آبان

  • کد خبر: 214775
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 19 آبان 1397

لیست آپارتمان‌های موجود جهت خرید در برخی مناطق تهران در جدول زیر آمده است.

به گزارش استنادنیوز  توجه کنید که قیمت‌ها بر حسب متر مربع و به تومان بوده و تقریبی است، چراکه قیمت مسکن در تهران با توجه به نوع ساختمان، امکانات، خیابان و یا عجله فروشنده تغییر می‌کند.

آمار سامانه املاک و مستغلات حاکی از آن است که یک واحد مسکونی ۹۷ متری ۱۷ ساله در حکیمیه با قیمت یک میلیارد و ۴۰ میلیون تومان یعنی هر مترمربع حدود ۱۰ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان معامله شده است.

در منطقه ۵ که طی حضور وزیر مستعفی وزیر راه و شهرسازی با حدود ۱۶۷ درصد بیشترین افزایش قیمت مسکن را به خود اختصاص داده (مهر امسال در مقایسه با مهر سال گذشته)، یک واحد مسکونی در آپادانا با مساحت ۸۰ مترمربع و عمر ۴ سال ساخت با قیمت ۸۴۵ میلیون تومان فروخته شده است.

در منطقه ۱۰ محله سلیمانی یک دستگاه آپارتمان ۸۰ متری ۷ ساله به قیمت ۴۴۰ میلیون تومان (هرمترمربع حدود ۵٫۵ میلیون تومان)، در منطقه ۱۳ محله امامت یک واحد مسکونی ۷۱ متری که ۹ سال از زمان ساخت آن می‌گذرد به قیمت ۵۹۰ میلیون تومان (هر مترمربع حدود ۸٫۲ میلیون تومان)، در حشمتیه واحد مسکونی ۴۲ متری ۱۵ سال ساخت به قیمت ۱۷۵ میلیون تومان و در بریانک آپارتمان به مساحت ۵۵ متر و عمر ۳ سال باقیمت ۹۰ میلیون تومان یعنی هر مترمربع یک میلیون و ۶۳۶ هزار تومان معامله شده است.

همچنین واحد مسکونی ۷۶ متری ۱۴ ساله در طرشت با قیمت ۵۴۰ میلیون تومان و واحد ۹۴ متری ۴ ساله در منطقه ۲۱ با قیمت ۳۱۶ میلیون تومان به خریدار فروخته شده است.

 

قیمت آپارتمان های میلیاردی در تهران

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار