رئیس سازمان بسیج رسانه استان مازندران معرفی شد

استنادنیوز؛مراسم تودیع حسن افشار و معارفه عبدالمهدی حق‌شناس پیش از ظهر امروز با حضور سرهنگ حسین محمد رضایی جانشین سپاه کربلای مازندران و محمود شالویی مدیرکل ارشاد استان مازندران برگزار شد

حسن افشار رئیس سابق سازمان بسیج رسانه مازندران با اشاره به اینکه همه شهرستان‌های استان در قالب هزار و 66 نفر دارای 22 دفتر کانون بسیج رسانه بوده است اظهار داشت: سازمان بسیج رسانه مازندران در سال 94 رتبه برتر را در کشور داشته است و این موفقیت در سال‌های بعد شامل حال سازمان بسیج رسانه مازندران شده است.

وی افزود: شبکه رسانه‌ای منسجم در راستای اهداف و آرمان‌های انقلاب باید تلاش شود و از همه فعالان رسانه‌ای استان و نمایندگان جامعه رسانه‌ای مازندران قدردانی می‌شود.

سرهنگ پاسدار حسین محمدرضایی جانشین فرماندهی سپاه کربلای مازندران در این مراسم با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در 22 بهمن 57 با ماهیت فرهنگی و ارزشی بر نظام سلطه پیروز شده است، افزود: بنای دشمنی با انقلاب اسلامی در یک روز پس از پیروزی انقلاب از طریق استکبارگران ادامه داشته است.

وی با بیان اینکه استکبار از طریق جنگ تحمیلی نیز برای براندازی نظام سلطه برنامه داشته است، گفت: بزرگ‌ترین فرصت نظام اسلامی از طریق دفاع مقدس برای ملت ایران ایجاد شده است.

محمدرضایی با اشاره به اینکه دشمن با روش جدیدتری از طریق جنگ نرم و رسانه‌ای می‌خواهد فشار اقتصادی را بر مردم مضاعف کند، تصریح کرد: مردم بانیان اصلی انقلاب بوده و استکبار اعتقاد دارد نافرمانی مدنی باید از طریق جنگ اقتصادی و رسانه‌ای در کشور ایجاد شود.

جانشین فرماندهی سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه مردم هیچگاه در مقابل تحریم‌ها از اهداف و آرمان‌های انقلابی خود دست برنخواهند داشت، گفت: ایجاد ناامنی، جنگ روانی و مشکلات اقتصادی از اهداف استکبار برای دوری ملت از ولایت‌پذیری است.

محمود شالویی مدیرکل ارشاد استان مازندران نیز با اشاره به اینکه رسانه‌ها نقش اساسی در ایجاد روحیه امید در جامعه دارند، گفت: نقش بسیج رسانه مازندران در بسیج رسانه‌های استان بسیار پررنگ بوده و باید در این زمینه اقدامات بیشتری صورت گیرد.

وی با بیان اینکه مازندران از استان‌های فعال در حوزه رسانه‌ای است، افزود: رسانه‌ها باید در خط مقدم مقابله با استکبار قرار بگیرند و روحیه امید را در بین آحاد جامعه فراهم کنند.

در این مراسم با تقدیر از خدمات سه ساله حسن افشار، عبدالمهدی حق‌شناس به سمت رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه کربلای مازندران منصوب و معارفه شد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
 • ابراهیم زنگنه

  ز دلم نمی گریزد رخ چون مه تو یارا
  نه ز قلب من برونی نه ز دیده آشنا را
  نروی ز دل که مشکل برود ز خاطراتم
  که ز مکتب تو دارم به خدا قسم صفا را
  با سلام و احترام؛
  ازاینکه در کنف الطاف خاصه ی الهی چند سال متوالی فرصت همرکابی با جناب آقای افشار را جهت خدمت به جامعه ی رسانه ای استان مازندران داشتم خدا را شاکرم و اینک که بنا به تقدیر الهی توفیق ادامه حضور این استاد بزرگوار، مدیر توانا و فرمانده اخلاق محور و خدوم را در بسیج رسانه از دست داده ایم، بسی شایسته است به پاس تلاش ها و زحمات مستمر ایشان در راستای تشکیل و پایه گذاری و رشد سازمانی به نام بسیج رسانه در استان مازندران، نهایت سپاس و قدر دانی را خدمت این عزیز و خانواده ی محترمشان که در این تلاش و به ثمر رسیدن آن صبورانه یار و همراه ایشان بوده اند ابراز داریم.
  همکاران ، مدیران و اعضا و اصحاب بسیج رسانه در سطح کشور و مازندران هیچ گاه خاطره ی تلاش های بی وقفه ، پیگیری و سخت کوشی جناب آقای افشار را در ابعاد مختلف از جمله:
  تعامل سازنده با جامعه هدف اهل قلم، فعالین شاخه های مکتوب و مطبوعاتی، فعالین فضای مجازی، و دست اندرکاران رسانه های دیداری و شنیداری استان و همچنین استفاده از تمامی نیروهای کارآمد حوزه های یاد شده در ساختار سازمان در کنار توجه به نیاز جامعه هدف و سوق دادن همه، حول محور اهداف عالیه سازمان را از یاد نمی برند و تاسف می‌خوریم عمر مدیریتی آقای افشار کوتاه بود؛ چرا که ایشان باهوش و مشرف به مسائل رسانه بودند و حال که دور زمانه و جبر ساختاری، نقطه وصلمان در این جبهه را به فراق می کشد ، تنها تسلی بخش خاطر ما خاطراتی است که در اندوه و شادی آن همراه و همگام بوده ایم.
  حضور در بسیج رسانه تجربه‌ای ارزشمند است و خوب است نظم و انضباط سازمانی، توانمندی‌ها و توفیقات آن که حاصل مدیریت جناب آقای افشار است ادامه یابد و تقویت شود.
  انتقال و ترویج گفتمان رسانه ای انقلاب اسلامی به بدنه رسانه ای استان، توجه به افزایش مهارت‌ها و ارتقاء سطح آموزش عمومی و تخصصی و ارائه خدمات حمایتی و هدایتی برای رسیدن به اهداف در چارچوب منشور سازمان در جهت تقویت جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی و توجه ویژه به تاکیدات و منویات رهبر معظم انقلاب از برنامه هایی است که سرلوحه کارهایی بوده که تا کنون صورت گرفته و نگاه ویژه به آنها و ادامه مسیری که آمده ایم و استفاده از ظرفیت ها و تجربیات بی‌نظیری که نتیجه تلاش های مدیریت قبلی می باشد شایسته توجه است.
  شور شیرین خاطرات تلاشهای آقای افشار برای جامعه رسانه ای استان و اثر عمیق مدیریت همدلانه ایشان در سازمان بسیج رسانه که در جای جای آن اثر قدم های پشتکار و همت ایشان موج می زند به یادگار خواهد ماند و این باقیات صالحات چون چراغی فرا روی زندگی و آینده و فردای جناب آقای افشار خواهد بود که ” بقیه الله خیر لکم ان کنتم مومنین ”
  در پایان لازم می دانم ضمن خوش آمد گویی خدمت برادر ارزشندمان جناب آقای حق شناس، از درگاه خداوند منان آرزوی توفیق و تعالی روزافزون برای ایشان در کسوت مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران مسئلت نماییم.
  لطف حق ، یار و ساقی کوثر یاورتان باشد
  هر آنکس خدمت جانان به جان کرد
  به گیتی نام خود را جاودان کرد
  » ابراهیم زنگنه ، ارادتمند همه اساتید ، مدیران ، دست اندرکاران و یاران صدیقمان در جامعه رسانه ای مازندران

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار


Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/fwclgaxf/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 193

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in /home/fwclgaxf/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 193