قیمت سکه و طلا امروز یکشنبه 27 آبان ماه 97

قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه 27 آبان ماه 97 در بازار تهران مشخص شد.

به گزارش استنادنیوز؛ قیمت هر مثقال طلای ۱۷ عیار در حال حاضر معادل یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان است و هر گرم طلای ۱۸ عیار قیمتی معادل ۳۸۹ هزار تومان دارد.

به گفته رییس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر همچنین قیمت هر اونس طلای جهانی به ۱۲۲۲ دلار رسیده است.

محمدولی با اشاره به این‌که قیمت‌ها در اواخر ساعات امروز نسبت به اوایل صبح مقداری افزایشی شده است، خاطرنشان کرد: اگر قیمت طلا و سکه در همین حد نوسان داشته باشد، این نوسانات آزاردهنده نیست و باید بدانیم که قیمت‌ها نسبت به اوایل هفته گذشته و قبل‌تر از آن، کاهش چشمگیری داشته است و نوسانات این چنینی در بازار قابل انتظار است.

نوع طلا  قیمت به تومان 
 اونس طلا ۱۲۲۲ دلار
یک مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار ۱٫۵۹۰٫۰۰۰
 طلای ۱۸عیار ۳۸۹٫۰۰۰
   

قیمت هر اونس طلای جهانی امروز با ۰٫۲ درصد افزایش به ۱۲۱۴ دلار و ۷۷ سنت رسید. قیمت طلای آمریکا هم امروز ۰٫۱ درصد رشد داشت و به ۱۲۱۵ دلار و ۶ سنت رسید.

قیمت فلز پالادیوم هم امروز ۰٫۶ درصد کاهش داشت و به ۱۱۴۹ دلار و ۴۹ سنت رسید. دیروز قیمت پالادیوم به رقم بی سابقه ۱۱۷۸ دلار و ۳۰ سنت رسیده بود.

در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید معادل چهار میلیون و ۵۰ هزار تومان است و سکه طرح قدیم با قیمتی معادل سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود. این در حالی است که قیمت نیم‌سکه دو میلیون و ۳۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۶۶۰ هزار تومان است.

قیمت سکه 

قیمت به تومان

سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳٫۸۰۰٫۰۰۰
سکه بهار آزادی طرح جدید ۴٫۰۵۰٫۰۰۰
نیم سکه ۲٫۰۳۰٫۰۰۰
ربع سکه ۱٫۱۵۰٫۰۰۰
سکه گرمی ۶۶۰٫۰۰۰
telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار