\انتقاد امام جمعه تنکابن از معضل شن‌خواری و پاسخگو نبودن مسؤولان

  • کد خبر: 214948
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 27 آبان 1397

امام جمعه تنکابن گفت: تاکنون موضوعات زمین‌خواری و کوه‌خواری را شنیده بودیم اما شن‌خواری صیغه جدیدی است که می‌شنویم و با وجود پیگیری‌ها از جایی جواب نمی‌گیریم.

به گزارش استناد؛  حجت‌الاسلام عبدالعلی پوراکبر در جلسه شورای اداری تنکابن با اشاره به مواضع دشمن برای ضربه به نظام اظهار کرد: تشنج در بازار و جریان‌های اجتماعی،دو حیله جدید دشمن بود که به سنگ خورد و الحمدالله بازاریان ولایی ما حتی یک کلمه جواب مثبت ندادند و بهتر از هر زمان دیگر به کار خود ادامه می‌دهند.

 امام جمعه تنکابن افزود: در بحث جریان اجتماعی نیز مردم آگاه و بصیر متوجه شدند که آنها قصد بازی دادن دارند و بنابراین هیچ‌گونه حرکت اجتماعی به وجود نیامد و تازه از اول، انقلاب آغاز شده است.

پوراکبر تصریح کرد: تاکنون موضوعات زمین‌خواری و کوه‌خواری را شنیده بودیم اما شن‌خواری صیغه جدیدی است که می‌شنویم و با وجود پیگیری‌ها از جایی جواب نمی‌گیریم.

امام جمعه تنکابن شن را سرمایه بی‌نظیر دانست و خاطرنشان کرد: با این شن می‌توان تمام خسارات سیل اخیر را رفع کرد و این شهرستان را از صفر ساخت اما اینکه این سرمایه چه می‌شود، نامشخص است!

*طی 72ساعت مشکلات برطرف شد!

فرماندار تنکابن با تبریک فرا رسیدن عید امامت اظهار کرد: ما در کشوری که مزین به نام مولا امیرالمومنین و عشق ولایت و امامت است گام برمی‌داریم. در آستانه چهلمین سال انقلاب قرار داریم و دشمن در تلاش است تا مشکلات داخلی را بزرگ نمایی کند.

سید امیر حسینی‌جو افزود: در حادثه سیل همه تلاش کردند و طی ۴۸ الی 72 ساعت مشکلات آب، برق، گاز و راه حل شد.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن عرصه بین‌الملل را دچار یک سیل بزرگ دانست و خاطرنشان کرد: استکبار جهانی برنامه‌ریزی کرده تا این سیل بین‌المللی را در حوزه فضای مجازی، اقتصادی، اجتماعی به سمت کشور پهناور انقلاب اسلامی هدایت کند و ما برای رد شدن از این گردنه نیاز به همان روحیه جهادی داریم.

این مسؤول متذکر شد: این یک تهدید مجازی است که ما باید خودمان را در برابر آن ایمن کنیم و مردم به میزان رضایتمندیشان، همراهی دارند.

حسینی‌جو گفت: امروز مدیر دستگاه اجرایی وظیفه دارد شبانه‌روز در خدمت مردم باشد و هر اداره‌ای باید از همه ظرفیت‌ها و امکاناتش استفاده کند تا امسال جشن سالگرد پیروزی انقلاب را هرچه باشکوه‌تر شاهد باشیم.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار