قیمت دلار،یورو، پوند و دینار امروز دوشنبه 28 آبان ماه 97

قیمت دلار،یورو، پوند و دینار و سایر ارزها امروز دوشنبه 28 آبان ماه  در بازار آزاد تهران مشخص شد.

به گزارش استناد؛ امروز قیمت فروش دلار در آغاز به‌کار صرافی‌های بانکی با افزایش ۷۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته، به نرخ ۱۲۵۵۰ تومان رسید.

حداقل ۴ صرافی دولتی در فردوسی با نرخ ۱۲۵۵۰ تومان و با داشتن کارت ملی ،کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا عرضه می‌کنند.

صرافی های توسعه صادرات، رفاه، سپهر صادرات و ملی با حداقل صف فروش دارند.

دلار امروز در بازار آزاد  ۱۳٫۲۰۰ تا ۱۳٫۲۵۰ تومان تومان داد و ستد می شود.

شعب ارزی بانک ها امروز دلار را ۱۱ هزار و ۸۱۸ تومان و یورو را ۱۳ هزار و ۴۹۴ تومان از مردم می خرند.

قیمت ارز امروز:

 

امروز بانک های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۸۱۸ تومان و ۸ ریال، قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۴۹۴ تومان و  ۴ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۵ هزار و ۱۹۱ تومان و ۴ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند. یورو_اروپا ۱۴٫۹۵۰ تومان در بازار آزاد داد و ستد می شود.

امروز صرافی ملی قیمت خرید یورو را ۱۴ هزار و ۲۵۰ تومان و فروش این ارز را ۱۴ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام کرده است. ضمن آنکه قیمت خرید دلار در صرافی ملی ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان و فروش این ارز ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان درج شده است.

نرخ فروش لیر امروز در بازار غیر رسمی ۲٫۲۰۰ تومان، نرخ فروش درهم ۳٫۵۵۰ تومان و نرخ فروش پوند نیز ۱۶ هزار و ۷۵۰ تومان است. دلار کانادا ۱۰٫۰۵۰ تومان، دلار استرالیا ۹٫۵۵۰ تومان ، فرانک سوییس ۱۳٫۱۵۰ تومان در بازار آزاد به فروش می رسد.

ارز مسافرتی

شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد ۱۳ هزار و ۸۸۹ تومان اعلام کرده اند.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۳ هزار و ۸۸۹ تومان و ۳ ریال  می فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۴ هزار تومان می رسد. نرخ امروز نسبت به آخرین روز هفته قبل با کاهش چشم گیر همراه بوده است.

به گزارش تسنیم، مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک های عامل ارائه کنند می توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.

ارز دولتی

?نرخ ارز رسمی(ریال)
‏ …………………………………………………….
‏ ‏?? (USD) دلار : ۴۲,۰۰۰
‏ ‏?? (EUR) یورو : ۴۷,۹۶۶
‏ ‏?? (GBP) پوند : ۵۳٫۹۰۱
?? (AED) درهم : ۱۱,۴۳۷
?? (TRY) لیر : ۷,۸۷۶
?? (CNY) یوان : ۶٫۰۵۴

نرخ‌های اعلام شده در این سایت بیانگر میانگین وزنی نرخ خرید و فروش ارز بر مبنای معاملات ثبت شده در ” سامانه نظارت ارز (سنا) ” توسط بانکها و صرافی‌های مجاز کل کشور است *.

 

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار