واکنش تند فدراسیون ورزش های رزمی به فیلم جنجالی/خدایی سمتی در فدراسیون ندارد

استنادنیوز؛ دبیر فدراسیون ورزش‌های رزمی به فیلم جنجالی که اخیرا در رسانه ها منتشر شده واکنش نشان داد.

فرهنگ شادنیا ، در خصوص فیلمی که از آموزش فنون خشن یکی از مربیان رزمی به یک دختر نوجوان منتشر شده است، اظهار داشت: این مربی علی خدایی نام دارد که حدود ۲ سال است با فدراسیون ورزش‌های رزمی هیچ همکاری ندارد. برادر او مسئول سبک پاور کیک‌بوکسینگ است، اما خودش با ما همکاری نمی‌کند.

وی افزود: تا جایی که من خبر دارم پدر و مادر دختری که در فیلم مشاهده می‌کنید به هیئت ورزش‌های رزمی مازندران مراجعه کرده و اعلام کردند که نسبت فامیلی با این مربی دارند. خانواده این دختر همچنین مدعی بودند که در زمان این تمرین (فیلم پخش شده از تمرینات خشن مربی و شاگرد) در کنار دختر خود حضور داشتند!

دبیر فدراسیون ورزش‌های رزمی ادامه داد: این فیلم برای یک سال پیش است که علی خدایی چندی قبل آن را در صفحه اجتماعی خود منتشر می‌کند و دست به دست می‌چرخد. ما اینگونه رفتار‌ها را اصلا تائید نمی‌کنیم و امیدوارم مسئولان به این موضوع ورود کنند، چون خدایی سمتی در فدراسیون ندارد که بخواهیم او را خلع یا جریمه کنیم.

شادنیا در پاسخ به این سوال که چرا این اتفاقات و حواشی فقط برای فدراسیون ورزش‌های رزمی رخ می‌دهد، تصریح کرد: این حواشی برای سایر فدراسیون‌های رزمی هم وجود دارد، اما برای فدراسیون ما به دلیل پراکندگی سبک‌ها، بیشتر است. خانواده‌ها باید آگاهی بیشتری از این موضوع داشته باشند و‌ ای کاش پدر این دختر از فدراسیون یا هیئت رزمی استان مازندران یک استعلام می‌گرفت.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار