• دکترآرام؛ مدیر کل بهزیستی مازندران خبر داد:

پایان مرحله دوم طرح بسته حمایتی خانواده های کم درآمد با اعتباری بالغ بر 115 میلیارد ریال

دکتر آرام گفت: در مرحله اول اجرای این طرح از طریق فروشگاههای زنجیره‌ای در سراسر کشور اقدام شده است تا ضمن دسترسی مناسب شهروندان به این شبکه فروشگاهی، کیفیت کالای ارائه‌شده به مشمولین نیز تضمین شده باشد

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان مازندران، در آبان ماه سال جاری هیأت دولت بسته حمایت از خانوارهای کم‌درآمد را تصویب کرد. این تصمیم از سوی دولت زمانی اتخاذ شد که با افزایش نرخ ارزدر ماه‌های پایانی سال 96 قیمت کالاها و خدمات مصرفی خانوار با رشد قیمتی محسوسی روبه‌رو شد، به همین روی دولت جهت جبران فشار اقتصادی خانواده های دهک های پایین طرح بسته حمایت از خانواده های کم درآمد را در دستور کار قرار داد.

در همین راستا مدیر کل بهزیستی استان مازندران با اشاره به اجرای مرحله اول این طرح شامل مستمری بگیران و مشمولین بهزیستی گفت: در این طرح به‌ازای هر خانواده و بر حسب بعد خانوار از 100 تا 300 هزار تومان، کارت یارانه سرپرست خانوار شارژ شد. در مرحله اول مبلغ 65.990.000.000 ریال مستمری به 49783 خانواده تحت پوشش درغالب بسته های 100 تا 300 هزار تومانی پرداخت شد .

مدیر کل بهزیستی استان مازندران با بیان اینکه برای کمک به وضعیت بهبود معیشت و دستمزد خانوارها در سه مرحله و متناسب با وضعیت خانوار بسته‌های حمایتی در دولت تعیین شده که به گروه‌های هدف پرداخت خواهد شد گفت: مرحله دوم پرداخت برای 50هزار نفرمددجوی پشت نوبتی بهزیستی در غالب بسته های 100 هزار تومانی بالغ بر 50.000.000.000 ریال امروز صورت گرفت و در مجموع مبلغ 115.990.000.000 ریال به خانواده های کم در آمد تحت پوشش بهزیستی پرداخت شد.

دکتر آرام با تاکید بر حفظ شان و منزلت جامعه هدف در دسترسی به کالای با کیفیت افزود: در مرحله اول اجرای این طرح از طریق فروشگاههای زنجیره‌ای در سراسر کشور اقدام شده است تا ضمن دسترسی مناسب شهروندان به این شبکه فروشگاهی، کیفیت کالای ارائه‌شده به مشمولین نیز تضمین شده باشد. گفتنیست فروشگاه‌های طرف قرارداد طرح عبارتند از: فروشگاه رفاه، فروشگاه اتکا، فروشگاه سپه، فروشگاه افق کوروش، فروشگاه سپه، فروشگاه هفت، فروشگاه امکان، فروشگاه اسکاد، فروشگاه فرهنگیان، فروشگاه جانبو، تعاونی مصرف محلی، تعاونی روستایی سراسر استان.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار