قیمت دلار،یورو، پوند و دینار امروز سه شنبه 29 آبان ماه 97

قیمت دلار،یورو، پوند و دینار امروز سه شنبه 29 آبان ماه در بازار آزاد تهران مشخص شد.

به گزارش استناد؛ نرخ های اولیه در صرافی ملی نسبت به دیروز کاهش یافته است؛ برهمین اساس قیمت خرید دلار در این صرافی ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان و فروش این ارز ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان درج شده است.

حداقل ۴ صرافی دولتی در فردوسی با نرخ ۱۲۶۵۰ تومان و با داشتن کارت ملی ،کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا عرضه می‌کنند.

صرافی های توسعه صادرات، رفاه، سپهر صادرات و ملی با حداقل صف فروش دارند.

شعب ارزی بانک ها امروز دلار را ۱۱ هزار و ۹۳۶ تومان و ۹ ریال، از مردم می خرند.

دلار امروز در بازار آزاد ۱۲٫۹۵۰ تومان داد و ستد می شود.

قیمت ارز امروز:

 

امروز صرافی ملی قیمت خرید یورو را ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کرده است ولی نرخی برای فروش این ارز درج نکرده است و این به معنای آن است که فعلاً یورو در این صرافی عرضه نمی شود.

امروز بانک های عامل قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۶۰۵ تومان و  ۴ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۵ هزار و ۱۹۱ تومان و ۴ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند.

نرخ فروش لیر ترکیه امروز در بازار غیر رسمی ۲٫۵۶۰ تومان، درهم امارات ۳۶۰۰ تومان، پوند انگلیس ۱۷٫۲۵۰ تومان ، دلار کانادا ۱۰٫۲۵۰ تومان، دلار استرالیا ۹٫۸۰۰ تومان ، فرانک سوییس ۱۳٫۴۵۰ تومان و یوان چین ۱۹۵۰ تومان در بازار آزاد به فروش می رسد.

ارز مسافرتی

شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد ۱۴ هزار و ۴ تومان اعلام کرده اند.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۴ هزار و ۴ تومان  می فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۴ هزار و ۱۰۰ تومان می رسد. نرخ امروز نسبت به  روزقبل با افزایش همراه بوده است.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک های عامل ارائه کنند می توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.

قیمت ارزهای دولتی امروز

قیمت دلار امریکا بدون تغییر نسبت به دیروز ۴۲۰۰ تومان تعیین شد؛ البته دولت اعلام کرده با دستور رئیس جمهور قیمت دولتی دلار امریکا تا فروردین ۹۸ ثابت خواهد بود. به همین علت ماه هاست که قیمت دلار تغییر نکرده است.

قیمت یورو در مرکز مبادلات ارزی با کاهش قیمت نسبت به یکشنبه ۴۷۸۸ تومان،‌ قیمت درهم امارات ۱۱۴۳ تومان و قیمت پوند انگلیس نیز  ۵۳۸۸ تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارزهای دولتی فروخته می شود.

در ادامه نرخ سایر ارزهای دولتی موجود در مرکز مبادلات ارزی را به صورت ریالی مشاهده می کنید:

فرانک سویس ۴۱,۹۹۱، کرون سوئد ۴,۶۵۹، کرون نروژ ۴,۹۷۱، کرون دانمارک ۶,۴۱۷، روپیه هند ۵۸۴، درهم اماراتمتحده عربی۱۱,۴۳۷،

دینار کویت ۱۳۸,۱۱۹، یکصد روپیه پاکستان ۳۱,۲۷۰، یکصد ین ژاپن۳۷,۲۵۲، دلار هنگ کنگ ۵,۳۶۳، ریال عمان ۱۰۹,۲۳۱،‌ دلار کانادا ۳۱,۹۱۰،‌

راند آفریقای جنوبی۲,۹۹۳،‌ لیر ترکیه ۷,۸۴۶،‌ روبل روسیه ۶۳۷،‌ ریال قطر۱۱,۵۳۹ ،‌یکصد دینار عراق ۳,۵۴۱،‌ لیر سوریه۸۲،‌دلار استرالیا ۳۰,۶۸۶،

ریال سعودی ۱۱,۲۰۰، دینار بحرین ۱۱۱,۷۰۰،‌ دلار سنگاپور۳۰,۵۶۱،‌ ده روپیه سریلانکا ۲,۳۷۹،‌ یکصد روپیه نپال۳۶,۲۸۰،‌ یکصد درام ارمنستان ۸,۶۴۷،

دینار لیبی ۳۰,۳۰۲،‌ یوان چین۶,۰۴۹، یکصد بات تایلند ۱۲۷,۳۵۶، رینگیت مالزی ۱۰,۰۲۴، یک هزار وون کره جنوبی۳۷,۲۱۱، یکصد تنگه قزاقستان ۱۱,۳۷۷،

افغانی افغانستان ۵۵۳ ،‌روبل جدید بلاروس ۱۹,۸۹۵،‌منات آذربایجان ۲۴,۷۵۶، سومونی تاجیکستان ۴,۴۵۷ و بولیوار جدید ونزوئلا۴,۲۰۶٫

نرخ‌های اعلام شده در این سایت بیانگر میانگین وزنی نرخ خرید و فروش ارز بر مبنای معاملات ثبت شده در ” سامانه نظارت ارز (سنا) ” توسط بانکها و صرافی‌های مجاز کل کشور است

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار