• معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری :

امسال مبلغ 28 میلیارد و 400 میلیون تومان برای ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی پرداخت می شود

استنادنیوز؛حسن خیریانپور گفت: 30 درصد از تسهیلات این اعتبارات برای متقاضیان کارآفرینان فعال و 70 درصد آن برای متقاضیان مشاغل پشتیبان پرداخت خواهد گردید ‎

حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: طبق پیگیری ها و هماهنگی هایی که داشتیم امسال مبلغ 28 میلیارد و 400 میلیون تومان از محل اعتبارات قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی تسهیلات با سود 4 درصد در استان مازندران پرداخت می شود .
وی تصریح کرد : این تسهیلات به تعداد 323 رشته از مشاغل خانگی زیرمجموعه چهار دستگاه اجرایی جهاد کشاورزی ، صنعت ، معدن و تجارت ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و از طریق بانکهای عامل ملی ، ملت ، صادرات و رفاه پرداخت خواهد شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران افزود: جلسات کمیته فنی برای بررسی طرح های اشتغالزایی قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی برگزار و طرح های مزبور با لحاظ دادن توجیه مالی و اقتصادی مصوب و برای بانکهای عامل جهت پرداخت ارسال گردید . همچنین برش سهم شهرستانی نیز مصوب و به فرمانداران برای پیگیری ابلاغ شد .
حسن خیریانپور گفت: 30 درصد از تسهیلات این اعتبارات برای متقاضیان کارآفرینان فعال و 70 درصد آن برای متقاضیان مشاغل پشتیبان پرداخت خواهد گردید .
معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری مازندران به دبیرخانه کمیته فنی و مدیران کل دستگاه های اجرایی و مدیران بانکهای عامل و فرمانداران تأکید نمود با پیگیری مجدانه و همه جانبه در جهت جذب 100 درصدی سهمیه استان اقدامات جدی و سریع را معمول دارند .

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟
 • 2554 Votes
  بله، کاملا راضی هستم
  14.78%
 • 5516 Votes
  می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند
  31.92%
 • 9212 Votes
  خیر، اصلا راضی نیستم
  53.3%
← Back
Total 17282 Votes

insta35065126

telegram405412

آخرین اخبار