قیمت دلار، یورو، پوند و سایر ارزها امروز سه شنبه 6 آذرماه

استنادنیوز؛ قیمت دلار، یورو، پوند و سایر ارزها امروز سه شنبه 6 آذرماه در بازار مشخص شد.

نرخ خرید و فروش ارز صرافی بانک ملی امروز ۹۷/۰۹/۰۶

? #دلار_آمریکا
خرید ۱۲۱۰۰
فروش ۱۲۱۵۰

? #یورو
خرید ۱۳۷۰۰
فروش ۱۳۸۰۰

صرافی ملی که متعلق به بانک ملی ایران است و صرافی های ۴ بانک دیگر در بازار ارز بعنوان نماینده بازار ساز شناخته می شوند؛ صرافی های توسعه صادرات، رفاه، سپهر صادرات، ملی و پارسیان با حداقل صف فروش دارند.

۵ صرافی دولتی در خیابان فردوسی و با داشتن کارت ملی ،کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد،  خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت های مختلفی انجام می دهد.

قیمت خرید دلار توسط بانک ها

شعب ارزی بانک ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می کنند. دستور بانک مرکزی به بانک ها بعد از آن صادر شد که صرافی ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال ها واگذار کرده بودند.

امروز بانک های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۵۷۸ تومان و ۸ ریال، قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۱۳۶ تومان و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۸۳۷تومان و ۵ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند.

گفتنی است قیمت خرید دلار نسبت به روز شنبه ثابت مانده ولی قیمت خرید یورو و پوند در بانک های عامل نسبت به روز شنبه افزایش یافته است.

نرخ خرید ارز در بانک‌ها، از زمان اعلام تا هفته گذشته عموما رو به افزایش بوده است؛ به طوری‌که نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانک‌ها در ابتدا از ۹۵۰۰ تومان آغاز شد و به بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان نیز رسید، اما از حدود دو هفته پیش بانک‌ها نرخ خرید دلار را کاهش دادند.

امروز صرافی ملی قیمت خرید یورو را ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت فروش یورو را ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرده است؛ قیمت خرید و فروش یورو نسبت به روز شنبه در صرافی ملی نسبتاً ثابت مانده است.

نرخ های اولیه در صرافی ملی نسبت به روز شنبه برای خرید و فروش دلار ثبات بوده است؛ برهمین اساس قیمت خرید دلار در این صرافی ۱۲ هزار و ۱۰۰تومان و فروش این ارز ۱۲ هزار و ۱۵۰ تومان درج شده است.

قیمت دلار در بازار آزاد

دلار در بازار آزاد ۱۲٫۳۵۰ تا ۱۲٫۴۰۰ تومان داد و ستد می شود.

 قیمت ارز امروز:

 

بانک های عامل قیمت یورو  را ۱۳ هزار و ۵۷۹ تومان و ۴ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۵ هزار و ۲۶۹ تومان و ۸ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند.

قیمت انواع ارز در بازار آزاد (تومان)

?قیمت #دلار?? ۱۲٫۴۰۰

?قیمت #یورو ?? ۱۴٫۱۵۰

?قیمت #پوند_انگلستان??????? ۱۶٫۰۰۰

?قیمت #دلار_کانادا?? ۹٫۴۵۰

?قیمت #دلار_استرالیا ?? ۹٫۰۰۰

?قیمت #فرانک_سوییس?? ۱۲٫۵۰۰

?قیمت #یوان_چین?? ۱٫۷۹۵

?قیمت #درهم_امارات ?? ۳٫۳۷۵

?قیمت #لیر_ترکیه?? ۲٫۳۷۵

قیمت فروش ارز مسافرتی

شعب منتخب بانکی قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد ۱۳ هزار و ۹۷۶ تومان اعلام کرده اند.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۳ هزار و ۹۷۶ تومان و ۹ ریال  می فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۴ هزار تومان می رسد. نرخ امروز نسبت به  روزقبل با افزایش همراه بوده است.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک های عامل ارائه کنند می توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.

نرخ ارز رسمی(ریال)
‏ ………………………………………
‏ ‏?? (USD) دلار : ۴۲,۰۰۰
‏ ‏?? (EUR) یورو : ۴۷,۶۱۰
‏ ‏?? (GBP) پوند : ۵۳٫۸۰۰
?? (AED) درهم : ۱۱,۴۳۰
?? (TRY) لیر : ۷,۹۵۳
?? (CNY) یوان : ۶٫۰۴۵

بانک مرکزی در جریان قیمت گذاری ۳۹ ارز دولتی موجود در معاملات امروز دوشنبه ۵ آذرماه مرکز مبادلات ارزی نرخ ۱۷ ارز را نسبت به روز شنبه افزایش و نرخ ۱۸ ارز را کاهش داد، ضمن آنکه نرخ ۴ ارز را تغییر نداد.

برهمین اساس، قیمت دلار امریکا بدون تغییر نسبت به دیروز ۴۲۰۰ تومان تعیین شد.

قیمت یورو در مرکز مبادلات ارزی با افزایش قیمت نسبت به شنبه ۴۷۶۱ تومان،‌ قیمت درهم امارات ۱۱۴۳ تومان وقیمت پوند انگلیس نیز ۵۳۸۰ تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارزهای دولتی فروخته می شود.

در ادامه نرخ سایر ارزهای دولتی موجود در مرکز مبادلات ارزی را به صورت ریالی مشاهده می کنید:

فرانک سویس ۴۲,۰۹۱، کرون سوئد ۴,۶۲۰، کرون نروژ ۴,۸۸۸، کرون دانمارک ۶,۳۸۲، روپیه هند ۵۹۶، درهم اماراتمتحده عربی۱۱,۴۳۶، دینار کویت ۱۳۷,۸۹۰، یکصد روپیه پاکستان ۳۱,۲۴۲، یکصد ین ژاپن۳۷,۰۹۱، دلار هنگ کنگ ۵,۳۶۷، ریال عمان ۱۰۹,۲۲۷،‌ دلار کانادا ۳۱,۷۷۹،‌ راند آفریقای جنوبی۳,۰۳۷،‌ لیر ترکیه ۷,۹۳۸،‌ روبل روسیه ۶۳۲،‌ ریال قطر۱۱,۵۳۸،‌یکصد دینار عراق ۳,۵۲۲،‌ لیر سوریه۸۲،‌دلار استرالیا ۳۰,۴۱۹، ریال سعودی ۱۱,۲۰۰، دینار بحرین ۱۱۱,۶۹۴،‌ دلار سنگاپور۳۰,۵۶۸،‌ ده روپیه سریلانکا ۲,۳۳۵،‌ یکصد روپیه نپال۳۷,۰۴۸،‌ یکصد درام ارمنستان ۸,۶۷۳، دینار لیبی ۳۰,۱۰۷،‌ یوان چین۶,۰۴۹، یکصد بات تایلند ۱۲۷,۰۵۰، رینگیت مالزی ۱۰,۰۱۷، یک هزار وون کره جنوبی۳۷,۱۸۴، یکصد تنگه قزاقستان ۱۱,۳۹۹، افغانی افغانستان ۵۵۴ ،‌روبل جدید بلاروس ۱۹,۹۶۳،‌منات آذربایجان ۲۴,۷۴۸، سومونی تاجیکستان ۴,۴۵۷ و بولیوار جدید ونزوئلا۴,۲۰۵٫

میانگین موزون سنا (اسکناس) امروز ۱۳۹۷/۰۹/۰۶

توجه : آپدیت مربوط به روز کاری قبل میباشد .

نوع ارز
کد ارز
خریدفروش
یورو EUR ۱۴۱,۹۷۴ ۱۴۳,۹۵۹
درهم امارات متحده عربی AED ۳۲,۰۲۵ ۳۴,۳۴۲
یوان چین CNY ۱۸,۰۵۶ ۱۸,۶۴۲
پوند انگلیس GBP ۱۵۴,۸۵۰ ۱۶۵,۱۶۳
فرانک سویس CHF ۱۱۷,۶۵۲
کرون سوئد SEK ۱۲,۴۲۴ ۱۳,۸۱۸
کرون نروژ NOK ۱۳,۰۳۷ ۱۴,۸۸۱
روپیه هند INR ۱,۶۵۰ ۱,۹۲۳
یکصد ين ژاپن JPY ۱۲۰,۰۰۰
دلار آمریکا USD ۱۲۱,۹۴۵ ۱۲۳,۳۵۷
دلار کانادا CAD ۱۰۰,۲۶۲ ۹۷,۹۹۶
لیر ترکیه TRY ۲۴,۱۹۹ ۲۴,۵۲۴
روبل روسيه RUB ۱,۷۵۰ ۲,۱۰۰
يکصد دينار عراق IQD ۹,۲۹۶ ۱۰,۲۹۰
دلار استرالیا AUD ۸۹,۳۶۴ ۹۲,۳۲۱
يک هزار وون کره جنوبی KRW
منات آذربايجان AZN ۶۹,۱۱۰ ۷۱,۰۲۶
telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار