مسوولان برای رفع مشکلات جامعه باید تفکر بسیجی داشته باشند

استنادنیوز؛ مهندس عابدین نقیبی اظهار داشت:دولتمردان و مسوولان برای رفع مشکلات جامعه باید دستورات و تفکرات بسیجی را به‌کار گیرند چرا که با تفکر بسیجی مشکلات جامعه مرتفع خواهد شد.

عضو مجمع عالی نخبگان استان مازندران در گفت و گو با استنادنیوز بیان داشت: شرایط امروز کشور ما شرایط جنگی است اما جنگ آن روز یک معنا داشت و امروز معنای دیگری دارد. آن روز آن‌ها یک خاکریز داشتند و ما نیز یک خاکریز داشتیم و تکلیف ما مشخص بود اما امروز شرایط، شرایط جنگ اقتصادی است و مشکلات بزرگ‌تری وجود دارد که با توپ و تفنگ نیست بلکه با روش‌های دیگر است.

مهندس نقیبی افزود : امروز بیش از هر روزی نیاز به انسجام و وحدت داریم. تجلی انسجام، وحدت و همدلی دربسیج است.

وی در ادامه اظهار داشت: از خود گذشتگی و توجه به منافع ملی موجب موفقیت و مرتفع شدن مشکلات در کشور خواهد شد و به طور قطع توجه به منافع شخصی نمی‌تواند راهگشا باشد.

وی تصریح کرد: همواره در برابر تهدیدها، فشارها، تحریم‌ها و توطئه‌های دشمنان 2 عامل مهم رهبری بی‌بدیل و حضور مردم با تفکر بسیجی و جهادی و انقلابی موجب موفقیت کشور ایران اسلامی در جهان بوده است.

این فعال سیاسی و اجتماعی با تأکید بر اینکه مسوولان نیز باید تفکرات بسیجی و توجه به منافع ملی و پیروی از رهبری را همواره دنبال کنند، افزود:بسیجی به مسائل روز آگاهی و آشنایی دارد و آگاهی بسیجی به مسائل و مطالب روز موجب آن بوده که دشمنان و استکبار هر نوع سلاح و تجهیزاتی را که به‌کار می‌گیرند، به در بسته بخوردند چرا که بسیج روبروی آنان ایستاده است.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار