• مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران بیان داشت:

جاده چالوس از مهمترین محورهای گردشگری مازندران

فرزانه مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران اظهار داشت: جاده چالوس از مهمترین محورهای گردشگری مازندران است

سیف الله فرزانه پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه رییس اداره میراث فرهنگی چالوس افزود: جاده چالوس یکی از مهم ترین محورهای مازندران است که باید از ظرفیت های پنهان آن به خصوص در حوزه گردشگری بهره مند شد.
وی با بیان اینکه چالوس نگین شهرهای مازندران است و ظرفیتی بزرگ در غرب استان به شمار می آید؛ گفت: چالوس به لحاظ تنوع موقعیت جغرافیایی در همه ی حوزه های گردشگری ظرفیت های فراوانی دارد.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران یادآور شد: سفرهای ارزان در شرایط اقتصادی امروز جهان یک فرصت تلقی می شود و مازندران با تلاش و حمایت از گردشگری، می تواند پرچم دار در حوزه اشتغال استان باشد.
وی ابراز امیدواری کرد: حضور یک استاندار بومی در استان فرصتی است که با همدلی و همراهی تمام دستگاه ها، می توانیم شاهد پیشرفت مازندران بیش از گذشته باشیم.
فرزانه ضمن قدردانی از رسانه های استان مازندران، گفت : نقش رسانه ها در گردشگری یک اصل مهم است. و نقد و پیگیری های این قشر، مشاوره ی با ارزشی برای مدیریت گردشگری خواهد بود

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار