۱۰ مستند تصویری در قالب ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف تولید شد

استنادنیوز؛مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از انعکاس بیش از ۵۰۰ خبر توسط رسانه های مکتوب و مجازی در مازندران خبر داد و گفت: ۱۰ مستند تصویری در قالب ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف تولید شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، محمود فیاض بخش در گفت و گو با ما اظهار کرد: دهه وقف فرصتی مناسب برای ارائه گزارش عملکرد و فعالیت های مجموعه اوقاف مازندران به جامعه می باشد.

وی با بیان اینکه در دهه وقف امسال برنامه های مطلوبی برگزار شد، افزود: اجرای امینانه نیت واقف از مهم ترین برنامه های اجرایی در دهه وقف بوده است که به شکل مطلوب در شهرهای استان برگزار شده است.
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با اشاره به فعالیت در حوزه رسانه و حضور خبرنگاران در برنامه های دهه وقف، بیان کرد: در دهه وقف امسال بیش از ۱۰۰ خبر توسط روابط عمومی اداره کل اوقاف مازندران تولید و در سایت روابط عمومی بارگذاری شده است.
فیاض بخش از انعکاس بیش از ۵۰۰ خبر توسط رسانه های مکتوب و مجازی در مازندران خبر داد و گفت: ۱۰ مستند تصویری در قالب ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف و تولید مستند «وقف احسان ماندگار» از سوی کارشناسان روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران صورت گرفته است.
وی با اشاره به فعالیت اوقاف مازندران در دهه وقف در صدا و سیمای مازندران، بیان کرد: حجت الاسلام حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در گفتگوی ویژه خبری سیمای تبرستان، برنامه زنده وقف و خانواده و برنامه های مختلف رادیویی بمناسبت دهه وقف حضور پیدا کرد.
فیاض بخش تصریح کرد: تهیه مستند از واقفان خیراندیش و معرفی موقوفات و بقاع متبرکه شاخص استان از سوی صدا و سیمای مرکز مازندران از دیگر برنامه های دهه وقف در مازندران بوده است.


.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار