• مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران :

شفاف سازی خدمات و انجام درست وظایف از مولفه های مهم در رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع است

استنادنیوز؛مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران گفت: یکی از مهم ترین برنامه حقوق شهروندی تکریم ارباب رجوع و احترام و ادب نسبت به مردم است.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " جعفر احمدپور " در جلسه سلامت اداری و حقوق شهروندی که با حضور مدیر کل بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری مازندران و روسای 

ستادی و نواحی برگزار شد ، اظهار داشت: نقطه مقابل فساد اداری موضوع سلامت اداری می باشد.

وی تصریح داشت : سلامت نظام اداری مجموعه ای است از خصایص نسبتا پایدار که انطباق با شرایط محیط، روحیه بالای نیروی کار ، کفایت برای حل مشکلات و سرعت عمل را به همراه دارد.

احمدپور افزود : اگر مدیران در سازمان بریزو بپاش داشته باشند مطمئن باشید تاثیرات منفی بر روی کارکنان خواهند گذاشت و محیط اداری آسیب پذیر خواهد شد و موجب عدم اعتماد و انحراف افکار به نظام و دولتمردان خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران تاکید کرد: مردم باید با حقوق شهروندی خود به خوبی آشنا باشند در این صورت تخلفات اداری کاهش می یابد و عدالت به جای تبعیض و تخلف جایگزین می گردد و جامعه با آسیب های کمتری مواجه می گردد.

وی گفت: شفاف سازی و روان سازی خدمات و انجام درست وظایف از مولفه های مهم در رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع است.

احمدپور خاطرنشان کرد: جامعه باید نسبت به حقوق شهروندی خود آگاه باشد و به این باور اعتقادی برسد که همه انسان ها با هر نژاد و قوم و مذهبی مورد احترام هستند و از حقوق مشخصی برخوردار می باشند.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران تصریح داشت: احترام و تکریم به حقوق شهروندی از وظایف سازمان بوده و از مدیران خواست تا با ابزارهای موجود راهکارهای موثر را بررسی کنند.

وی با اشاره به اینکه احساس مسئولیت کارکنان در قبال مردم و نهادینه کردن فرهنگ خدمت گذاری در بین پرسنل می تواند یکی از برنامه های موفق محسوب شود، اظهار داشت : مدیران با رفتارهای خود می توانند الگوی رفتاری کارکنان باشند و همگام با کارکنان در مسیر سلامت اداری گام بردارند.

در ادامه "عباسعلی وفائی نژاد" مدیر کل بازرسی و امور حقوقی استانداری مازندران گفت: اسلام و معصومین تاکیدات زیادی بر رعایت حقوق افراد دارند و آموزه های دین مبین اسلام به رعایت حقوق شهروندی تاکید فراوانی دارد.

وی افزود : سلامت مدیر نقش برجسته ای در سلامت سازمان خواهد داشت و مدیران باید امین مردم باشند و در راستای رسیدگی به مشکلات کوتاهی ننمایند و این امر موجب اعتماد آنها به مسئولان می شود که پایه و دوام هر حکومت است.

وفائی نژاد ، رعایت حقوق شهروندی را از موارد مهم دولت تدبیر و امید برشمرد که یکی از آنها ایجاد میز خدمت می باشد تا با این اقدام سبب افزایش رضایتمندی و حفظ صیانت از حقوق شهروندی گردد.

مدیر کل بازرسی و امور حقوقی استانداری مازندران با اشاره به اهداف و فعالیتهای ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی گفت: ارائه خدمات به بهترین و راحت ترین شکل ممکن به شهروندان و تکریم ارباب رجوع از مهم ترین اهداف ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی می باشد و کلیه دستگاهها وظیفه دارند قانون تکریم ارباب رجوع را در سطح اداره مربوطه به نحو احسن اجرایی کنند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار