حسین زادگان؛ اولین جلسه شورای اداری مازندران در بابل برگزار می شود

استنادنیوز؛ استاندار مازندران بیان داشت: اولین برنامه ما دیدار با مردم شهرستان بابل است و جلسه شورای اداری استان را در آنجا برگزار خواهد شد.

به گزارش استنادنیوز، احمد حسین زادگان  در جمع مسئولان شهرستان بابل با تاکید بر حفظ وحدت و همدلی برای توسعه استان اظهار داشت: به جای اینکه دنبال رقابت سیاسی باشیم به فکر توسعه استان باشیم.

استاندار مازندران اظهار داشت:با وحدت و همدلی در راه توسعه استان باید از همه ظرفیت ها استفاده شود و نباید به دنبال منطقه گرایی یا شهرگرایی باشیم و برای توسعه استان گام برداریم.

وی افزود: از نگاه بنده از غرب تا شرق همه باید در قالب توسعه در کنار هم باشیم؛ لذا در شرایط کنونی کشور باید در راه نظام ایستادگی و ظرفیت خوبی برای استان ایجاد کنیم و نباید به دنبال منطقه گرایی باشیم.

استاندار مازندران تاکید کرد: جلسه شورای اداری با حضور مدیران کل برای کاربردی کردن طرح ها و مشکلات شهرستان در هر شهر استان برگزار تا به مشکلات هر شهر در همان شهرستان رسیدگی شود و اولین برنامه ما دیدار با مردم شهرستان بابل است و جلسه شورای اداری استان را در آنجا برگزار خواهد شد.

حسین زادگان درباره برنامه خود گفت: برنامه ما شعار نیست و در عین حال جامعه نیاز به امید دارد و اکنون جای رقابت سیاسی نیست.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟
 • 2554 Votes
  بله، کاملا راضی هستم
  14.78%
 • 5516 Votes
  می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند
  31.92%
 • 9212 Votes
  خیر، اصلا راضی نیستم
  53.3%
← Back
Total 17282 Votes

insta35065126

telegram405412

آخرین اخبار