• نیازآذری؛

رئیس‌جمهور نباید به موضوعاتی که امکان اجرایی ندارد بپردازد/مجلس انتقال آب خزر به سمنان را تصویب نکرد

استنادنیوز؛ حسین نیازآذری بیان داشت: رئیس‌جمهور نباید به موضوعاتی که امکان اجرایی نداشته و صرفا ایجاد دغدغه و نگرانی بین استان‌ها ایجاد می‌کند بپردازد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به مصوبه برنامه ششم توسعه و بودجه سالانه کل کشور و پیشنهادی که دولت به مجلس داد، مجلس شورای اسلامی موضوع انتقال آب دریای مازندران به سمنان و فلات مرکزی ایران را تصویب نکرد.

وی با اشاره به شرایط خاص دریای مازندران و انتقال آب آن به سمنان افزود: این موضوع به لحاظ شرایطی که دارد، غیرکارشناسی است و آلودگی زیست‌محیطی فراوانی را ایجاد خواهد کرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت موظف است بر اساس مصوبه مجلس اقدام کند، افزود: اخیرا شنیده شده رئیس‌جمهور در دیدار با مردم سمنان در رابطه با این موضوع اظهارنظر کرده که مجمع نمایندگان مازندران در این رابطه از وزیر نیرو سوال کردند و مطمئنا این سئوال به صحن علنی مجلس می‌رود.

نیازآذری با بیان اینکه 12 نماینده استان مازندران تذکر دادند به رئیس‌جمهور که بر اسناد بالادستی سخنرانی کنند، افزود: رئیس‌جمهور نباید به موضوعاتی که امکان اجرایی نداشته و صرفا ایجاد دغدغه و نگرانی بین استان‌ها ایجاد می‌کند بپردازد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
 • شمال ایران

  روحانی به دنبال انتقال پایتخت سیاسی و اداری به سمنان شهر خودش است و این سوءاستفاده از مقام دولتی و مصداق فساد سیاسی و اقتصادی است و مردم شمال کشور از روحانی و نمایندگان سمنان به قوه قضائیه شکایت خواهند کرد

آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟
 • 2554 Votes
  بله، کاملا راضی هستم
  14.78%
 • 5516 Votes
  می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند
  31.92%
 • 9212 Votes
  خیر، اصلا راضی نیستم
  53.3%
← Back
Total 17282 Votes

insta35065126

telegram405412

آخرین اخبار