• نیازآذری؛

رئیس‌جمهور نباید به موضوعاتی که امکان اجرایی ندارد بپردازد/مجلس انتقال آب خزر به سمنان را تصویب نکرد

استنادنیوز؛ حسین نیازآذری بیان داشت: رئیس‌جمهور نباید به موضوعاتی که امکان اجرایی نداشته و صرفا ایجاد دغدغه و نگرانی بین استان‌ها ایجاد می‌کند بپردازد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به مصوبه برنامه ششم توسعه و بودجه سالانه کل کشور و پیشنهادی که دولت به مجلس داد، مجلس شورای اسلامی موضوع انتقال آب دریای مازندران به سمنان و فلات مرکزی ایران را تصویب نکرد.

وی با اشاره به شرایط خاص دریای مازندران و انتقال آب آن به سمنان افزود: این موضوع به لحاظ شرایطی که دارد، غیرکارشناسی است و آلودگی زیست‌محیطی فراوانی را ایجاد خواهد کرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت موظف است بر اساس مصوبه مجلس اقدام کند، افزود: اخیرا شنیده شده رئیس‌جمهور در دیدار با مردم سمنان در رابطه با این موضوع اظهارنظر کرده که مجمع نمایندگان مازندران در این رابطه از وزیر نیرو سوال کردند و مطمئنا این سئوال به صحن علنی مجلس می‌رود.

نیازآذری با بیان اینکه 12 نماینده استان مازندران تذکر دادند به رئیس‌جمهور که بر اسناد بالادستی سخنرانی کنند، افزود: رئیس‌جمهور نباید به موضوعاتی که امکان اجرایی نداشته و صرفا ایجاد دغدغه و نگرانی بین استان‌ها ایجاد می‌کند بپردازد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
  • شمال ایران

    روحانی به دنبال انتقال پایتخت سیاسی و اداری به سمنان شهر خودش است و این سوءاستفاده از مقام دولتی و مصداق فساد سیاسی و اقتصادی است و مردم شمال کشور از روحانی و نمایندگان سمنان به قوه قضائیه شکایت خواهند کرد

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار