• به‌مناسبت دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی انجام می شود:

راه‌اندازی ۴۰ کتابخانه در مساجد مازندران

استنادنیوز؛حجت الاسلام علیخانی از راه اندازی ۴۰ کتابخانه به‌مناسبت دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مساجد مازندران خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام محمود علیخانی، سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران در نخستین جلسه هماهنگی کارگروه مساجد و اماکن متبرکه ویژه گرامیداشت ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی که در اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران برگزار شد، گفت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه مسائل فرهنگی و ارزش های اسلامی بوده است. 

وی با تاکید بر اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف باید برای نسل سوم و چهارم انقلاب تبیین شود، افزود: دستاوردهای انقلاب باید در طول سال و با عملکرد مناسب مسئولان به مردم معرفی شود اما دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان این دستاوردها است.
سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران با اشاره به اینکه طی سالهای اخیر انقلاب اسلامی به جهان صادر شد و بسیاری از ملت ها از آرمان های انقلاب اسلامی پیروی می کنند، تصریح کرد: بسیاری از ملت های دنیا دیگر خواهان نظام های سلطنتی نیستند و مانند جمهوری اسلامی به دنبال ایجاد دولتی مردم‌سالار و نظامی بر پایه دموکراسی هستند.
حجت الاسلام علیخانی با بیان اینکه نسل جدید مانند نسل اول انقلاب پرتلاش و انقلابی هستند، اضافه کرد: باید به نسل جوان جامعه بیشتر توجه و در بسیاری از مسائل از دانش و نیروی جوانی آنها بهره گیری شود.
وی با اشاره به برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد در مازندران در دهه فجر امسال، خاطرنشان کرد: در دهه فجر و به برکت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۴۰ کتابخانه در مساجد مازندران راه اندازی می شود و روحانیون و اعضای کتابخانه ها به معرفی کتاب در مساجد می پردازند.
سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران گفت: همزمان با شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) از ۴۰ بانو موثر در مسجد تجلیل می شود

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار