پیام تبریک مدیر بنادرودریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد به مناسبت فرارسیدن روز حمل و نقل

استنادنیوز؛مهندس رضوانی مدیر بنادرودریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد به مناسبت فرارسیدن روز حمل و نقل پیام تبریکی را صادر کردند

متن پیام بدین شرح است:
فرارسیدن بیست وششم آذر که به نام روز حمل و نقل ،آراسته گشته است به حضور تمامی فعالان گرانقدر این حوزه به خصوص دریادلان عزیز که با وجدانی ژرف اندیش ره به اعماق آب ها می زنند تا صنعت حمل و نقل دریایی از طریق کشتی ها به معرصه شکوفایی و بالندگی برسد صمیمانه تبریک عرض می کنم.
اینجانب به نمایندگی از مجموعه مدیران و کارکنان بنادرودریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد این روز را که روز قدردانی از خدمات ارزشمند رانندگان ، لوکومتیو رانان و سایر دست اندرکاران و شاغلان بخش حمل ونقل کشور می باشد مغتنم شمرده و در ارج نهادن به این تلاشگران عزم راسخ خود را در پیشبرد شایسته اهدافشان ، پیشکش آن ها خواهیم کرد.
بندرامیرآباد نیز در این سال ها با توسعه روز افزون خود توانسته است تحولات بی بدیلی را در این بخش رقم بزند و با در اختیار داشتن صنعت حمل و نقل دریایی ، کمکی شایان و نقشی مهم را در اقتصاد منطقه به خصوص صنعت حمل و نقل جاده ای و هوایی ایفا نماید.
در پایان بار دیگر از زحمات تمامی دست اندرکاران بخش حمل و نقل اعم از دریایی ، جاده ای ، ریلی و هوایی تشکر می کنم و توفیقات روز افزون را برای تمام این عزیزان از خدای متعال مسئلت دارم.
سیاوش رضوانی
مدیربنادرودریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار