• با حضور فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران ؛

نشست تخصصی مدیران و فرماندهان بسیج گاز مازندران برگزار شد

استنادنیوز؛نشست تخصصی مدیران ، رؤسا و فرماندهان بسیج شرکت گاز استان مازندران با حضور فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، "یدا... رحمانی" فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران در این نشست گفت: اثرات نقش‌آفرینی بسیج در بحران‌های مختلف نشان از قابلیت‌های مختلف نیروهای بسیجی دارد و تلاش ما بر این است که با آموزش‌های تخصصی، آمادگی نیروها را برای مقابله با شرایط بحران افزایش دهیم.

وی خاطرنشان کرد: صنعت گاز یک صنعت در خدمت مردم است و بسیج بازوی توانمند مدیریت است.

رحمانی با اذعان به این مطلب که «حاکمیت تفکر بسیجی و نقش مهم بسیج گاز مازندران در کمک به مدیریت بحران های مختلف بسیار ملموس است»، ادامه داد: در بحران های مختلف، بسیج گاز مازندران،قابلیت بسیج را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل کرد و اثرات نقش آفرینی بسیج را در بحران های مختلف نشان داد که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با اشاره به استفاده از ظرفیت بسیج در پایش مصرف ادارات در سال 95 اظهار کرد: می توان از این پتانسیل بالا برای نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه گاز طبیعی در بین مشترکین بهره برد.

در این نشست " جعفر احمدپور " مدیر عامل شرکت گاز مازندران ، به نقش مهم برنامه ریزی، همدلی و کار گروهی سازمان تاکید کرد و افزود: اگر خود را باور داشته باشیم و در راستای یک برنامه مشخص با اهداف معین حرکت کنیم بدون تردید حتی در سخت ترین شرایط نیز موفق خواهیم بود.

وی گفت: بسیج شجره طیبه است و در سال های پیروزی انقلاب اسلامی و در دوران دفاع مقدس به شکل بسیار مناسبی از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کرد و بعد از آن نیز در عرصه های مختلف عملکرد درخشان و قابل دفاعی داشته است.

احمدپور هماهنگی بین نیروها در جهت خدمت به مردم را از اولویت های اهداف بسیج برشمرد و تصریح داشت : بسیجی پیوسته باید آموزش ببیند و خود را مجهز به اطلاعات فنی نماید و این آموخته های علمی ـ فرهنگی و عقیدتی را در سطح دیگری از آموزش انتقال دهند تا بتوانند مشاوره های خوبی برای مشترکان گاز طبیعی باشند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار