شيوه ابلاغ پيام و مخاطب شناسي مهمترين رسالت هنرمندان شاهد و ايثارگر است

استنادنیوز؛ مدير كل بنياد مازندران در مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر ملي هنرمندان شاهد و ايثارگر گفت: شيوه ابلاغ پيام و مخاطب شناسي مهمترين رسالت هنرمندان شاهد و ايثارگر است


 
به گزارش ايثار واحد مازندران  هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر ملي هنرمندان شاهد و ايثارگر كه با حضور حجت الاسلام كاوياني معاون فرهنگي بنياد كشور،حسيني مدير كل هنري و نمايشي بنياد شهيد و امور ايثارگران ،امام جمعه ، هنرمندان و مسئولين در دانشگاه آزاد اسلامی رامسر برگزارگرديدضمن گراميداشت ياد و خاطره ده هزار و 400 شهید والامقام اين استان گفت: شهدا با تأسي از عاشوراي حسيني ،در دوران دفاع مقدس ، با فداكاري و از خودگذشتگي ،حماسه اي خلق كردند كه در تاريخ بي نظير بود.  
 وی افزود: در زمینه ایثار و شهادت پشتوانه ای مناسبی در مازندران فراهم بوده و خداوند را شاکریم بار دیگر میزبانی مراسمی را عهده دار شدیم که می‌توانیم در خدمت فرزندان شهید و ایثارگر باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به اینکه هدف از برگزاری جشنواره ملی تئاتر هنرمندان شاهد و ايثارگر ، کشف استعدادها، تهذیب قلوب ، مودت و تجدید دوستی‌ها برای بهتر زیستن در ادامه زندگی است، تصریح کرد: مهم ترین رسالتی که بنیاد شهید و امور ایثارگران بر عهده دارد مقوله ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که می‌توان گفت آرامش و آسایش ایجاد شده در جامعه مدیون خون شهیدان، جانبازان و آزادگان عزيز است.
مظلومی با بیان اینکه خانواده بزرگ شاهد و ایثارگر در حوزه فرهنگ و هنر وظایف و رسالت‌های خطیر به مراتب بیشتر از سایر هنرمندان دارند، گفت: پیام رسانی صحیح به مخاطب، ترویج واقعی فرهنگ ایثار و شهادت و شیوه‌های ابلاغ پیام برعهده فعالان این حوزه است.
مدير كل بنياد مازندران با بيان اينكه مهمترين عامل در بحث ابلاغ پيام، هنر است افزود: شيوه هاي ابلاغ پيام بايد بدرستي عمل شود و با علائق و سلائق نسل سوم و چهارم انقلاب همخواني داشته باشد.مظلومي تصريح كرد: در زمينه اشاعه فرهنگ ايثار و شهادت بايد كارهاي دلپذير و مخاطب پسند انجام دهيم.
مظلومي از دست اندركاران و عوامل اجرايي اين جشنواره و اصحاب رسانه استان در انعكاس و  پوشش خبري آن قدرداني كرد.
گفتني است هنرمندان شاهد و ایثارگر کشور در دو بخش 9 گروه صحنه ای و 12 گروه خیابانی آثار خود را در سه روز به نمایش گذاشته و برترین‌هایی هر بخش از استانهای مختلف کشور برگزیده شدند.
 در تئاتر صحنه ای و خیابانی استان‌های مازندران، ایلام،کرمان، البرز، لرستان،خوزستان،کرمانشاه، فارس، اردبیل، مرکزی، آذربایجان شرقی، بوشهر، کهلیلویه و بویر احمد شرکت کردند.
در این مراسم ضمن تقدیر از برترین‌های بخش‌های مختلف هنری جشنواره، از مادر شهید هنرمند مازندران به نام امید زندی تجلیل شد.
اين جشنواره در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي از نهم دي ماه در دو بخش خياباني و صحنه اي شامل 12 اثر خياباني ، 9 اثر صحنه اي و 18 نمايش پرده خواني با استقبال علاقمندان به هنر در دانشگاه آزاد رامسر و تنكابن برگزار شد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار