قیمت دلار، یورو، پوند و سایر ارزها امروز سه شنبه 18دی ماه 97

استنادنیوز؛ قیمت دلار، یورو، پوند و سایر ارزها امروز سه شنبه 18دی ماه در بازار تهران مشخص شد.

5 صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند. صرافی‌های بانک ها قیمت دلار را برای روز جاری با ۵۰ تومان کاهش نسبت به نرخ دیروز، ۱۰  هزار و ۵۴۵ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۰ هزار و ۴۹۵ تومان خریداری می‌کنند.

 

صرافی‌های دولتی قیمت فروش دلار را امروز ۱۰ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت خرید دلار را ۱۰ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام کردند. قیمت دلار امروز در بازار آزاد  ۱۱/۲۰۰ تومان داد و ستد می شود.

قیمت به تومان

نماد عنوان  خرید فروش
EUR یورو ۱۲,۵۵۰ ۱۲,۶۰۰ 
USD دلار ۱۰,۶۵۰ ۱۰,۷۰۰ 

قیمت خرید دلار توسط بانک های عامل

شعب ارزی بانک ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می کنند. دستور بانک مرکزی به بانک ها بعد از آن صادر شد که صرافی ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال ها واگذار کرده بودند.

امروز بانک های عامل قیمت دلار را ۱۰ هزار و ۶۰۳ تومان و ۷ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۱۱۰ تومان و ۶ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۳ هزار ۳۰۸ تومان و ۶ ریال برای خرید از مردم اعلام کردند.

قیمت خرید دلار نسبت به روز قبل، ۱۵۳ تومان، قیمت یورو ۲۰۰ تومان وقیمت پوند ۲۰۷ تومان افزایش یافته است.

قیمت ها به تومان

دلار ۱۰/۶۰۳
یورو ۱۲/۱۱۰
پوند ۱۳/۳۰۸ 

قیمت ارز آزاد امروز

تیتر یک آنلاین در تمام ساعات شبانه روز نرخ انواع ارزها را رصد می کند و به عرض شما می رساند! با ما می توانید تغییرات لحظه ای نرخ دلار و انواع ارزهای رایج را به صورت آنلاین لمس کنید.

 

کد ارز نوع ارز قیمت به تومان
?? (USD) دلار ۱۱/۲۰۰
?? (EUR)  یورو ۱۲/۹۰۰
?? (GBP پوند ۱۴/۲۰۰
?? (AED) درهم امارات ۳۰۵۰
?? (CHF)  فرانک سوئیس ۱۱/۳۵۰
?? (AUD) دلار استرالیا ۷/۹۵۰
?? (CAD) دلار کانادا ۸/۵۰۰
?? (TRY) لیر ترکیه ۲/۱۲۰
?? (CNY) یوان چین ۱٫۶۳۰

قیمت ارز مسافرتی امروز

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی امروز قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان به مسافران تحویل دادند. شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان که مسئولیت فروش ارز مسافرتی به مردم را برعهده دارند، روزانه بعد از دریافت نرخ ارز از سوی بانک مرکزی توزیع ارز به مسافران را آغاز می کنند.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۴۶۵ تومان، می فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد.

ارز مسافرتی قیمت به تومان
 یورو ۱۲/۵۰۰
telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار