قیمت دلار، یورو، پوند و سایر ارزها امروز چهارشنبه 19 دی ماه 97

استنادنیوز؛ قیمت دلار، یورو، پوند و سایر ارزها امروز چهارشنبه 19 دی ماه در بازار تهران مشخص شد.

امروز دلار در بازار آزاد قیمت ۱۱٫۲۰۰ به فروش می رسد.

هر دلار ایالات متحده آمریکا امروز -سه‌شنبه- در بازار آزاد استانبول به بهای ۵.۳۹۰۰ لیر خرید و با قیمت ۵.۳۹۲۰ لیر فروخته شد.

همچنین هر یورو نیز به قیمت ۶.۱۷۰۰ لیر خرید و به بهای ۶.۱۷۲۰ لیر فروخته شد. قیمت دلار و یورو روز گذشته به ترتیب ۵.۳۶۱۰ و ۶.۱۴۰۰ لیر بود.

 

کد ارز نوع ارز قیمت به تومان
?? (USD) دلار ۱۱/۲۰۰
?? (EUR)  یورو ۱۳/۱۰۰
?? (GBP پوند ۱۴/۲۰۰
?? (AED) درهم امارات ۳/۱۰۰
?? (CHF)  فرانک سوئیس ۱۱/۴۰۰
?? (AUD) دلار استرالیا ۸/۰۰۰
?? (CAD) دلار کانادا ۸/۵۵۰
?? (TRY) لیر ترکیه ۲/۱۲۰
?? (CNY) یوان چین ۱٫۶۳۰

قیمت دلار در صرافی های دولتی

صرافی‌های دولتی قیمت فروش دلار را امروز ۱۰ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت خرید دلار را ۱۰ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کردند. قیمت دلار امروز در بازار آزاد  ۱۱/۲۰۰ تومان داد و ستد می شود.

۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند. صرافی‌های بانک ها قیمت دلار را برای روز جاری با ۵۰ تومان کاهش نسبت به نرخ دیروز، ۱۰  هزار و ۵۴۵ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۰ هزار و ۴۹۵ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت به تومان

نماد عنوان  خرید فروش
EUR یورو ۱۲,۶۵۰ ۱۲,۷۵۰ 
USD دلار ۱۰,۸۰۰ ۱۰,۹۰۰ 

قیمت خرید دلار توسط بانک های عامل

شعب ارزی بانک ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می کنند. دستور بانک مرکزی به بانک ها بعد از آن صادر شد که صرافی ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال ها واگذار کرده بودند.

امروز بانک های عامل قیمت دلار را ۱۰ هزار و ۸۰۱ تومان و ۹ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۳۵۸ تومان و قیمت پوند انگلیس را ۱۳ هزار ۷۸۴ تومان و ۴ ریال برای خرید از مردم اعلام کردند.

قیمت خرید دلار نسبت به روز قبل، ۱۹۸ تومان، قیمت یورو ۲۴۸ تومان وقیمت پوند ۴۶۷ تومان افزایش یافته است.

قیمت ها به تومان

دلار ۱۰/۸۰۱
یورو ۱۲/۳۵۸
پوند ۱۳/۷۸۴

قیمت ارز مسافرتی امروز

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی امروز قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان به مسافران تحویل دادند. شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان که مسئولیت فروش ارز مسافرتی به مردم را برعهده دارند، روزانه بعد از دریافت نرخ ارز از سوی بانک مرکزی توزیع ارز به مسافران را آغاز می کنند.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۷۱۹ تومان و ۷ ریال، می فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان می رسد.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار