• تامین منابع مالی شهرداری به چه قیمت؟

تخطی شهرداری از قانون و اجحاف در حق مردم قائمشهر

شهرداری ها برای تامین منابع مالی خود بندهای درآمدی مختلفی دارند، یکی از آن ها دریافت عوارض کسب و پیشه می باشد که به دلیل برخوردهای سلیقه ای و دریافت مبالغ خارج از قانون موجب اعتراض کسبه شده است.

به گزارش استناد نیوز، پرداخت عوارض کسب و پیشه یکی از بندهای درآمدی شهرداری ها است که به صورت سالانه دریافت می شود و کسبه نیز نسبت به پرداخت این مبالغ قانونی هرگز اعتراضی ندارند اما برخی مواقع به واسطه عدم رسیدگی و اطلاع کافی، برخی دریافت‌هایی از کسبه طلب می‌شود که نباید پرداخت شود و خلاف قانون است، اما شهرداری با ابزار قدرت و زور پلمپ واحدهای تجاری سعی در اخذ این مبالغ دارد.

خبرنگار استناد نیوز بنا به وظیفه خبری خود برای تحقیق در مورد موارد غیرقانونی دریافت عوارض کسب و صحت ادعای کسبه در این خصوص، پیش از انتشار کامل این خبر آمادگی دریافت توضیحات شهرداری مرکزی قائمشهر و مناطق و همچنین شورای شهر را دارد اما متاسفانه تاکنون مسئولین شهری حاضر به پاسخگویی به مردم نشده اند. با این اوصاف گروه رسانه ای استناد پس از تکمیل تحقیقات خود موارد تخلف را با سند منتشر می نماید تا جلوی اجحاف حق مردم و کسبه در این اوضاع نابسامان اقتصادی گرفته شود.

گزارش تفصیلی و اسناد مربوطه به زودی منتشر می شود...

کسبه قائمشهر قربانی مشکلات مالی شهرداری / چرا شورای شهر از حق مردم قائمشهر دفاع نمی کند؟؟!

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار