قیمت دلار، یورو، پوند و سایر ارزها امروز دوشنبه 24 دی ماه 97

استنادنیوز؛ قیمت دلار، یورو، پوند و سایر ارزها امروز دوشنبه 24 دی ماه در بازار تهران مشخص شد.

امروز دلار در بازار آزاد با افزایش قیمت روبروست و به قیمت ۱۱٫۸۰۰ تومان به فروش می رسد. اما در صرافی های دولتی نرخ فروش هر اسکناس دلار آمریکا امروز دوشنبه 24 دی‌ماه ۱۳۹۷،بین ۱۱.۴۵۰ تا ۱۱٫۷۰۰ تومان در نوسان است.

 

کد ارز نوع ارز قیمت به تومان
?? (USD) دلار آمریکا ۱۱٫۸۰۰
?? (EUR)  یورو ۱۳٫۶۰۰
?? (GBP پوند انگلیس ۱۵٫۱۰۰
?? (AED) درهم امارات ۳٫۲۰۰
?? (CHF)  فرانک سوئیس ۱۲٫۰۰۰
?? (AUD) دلار استرالیا ۸٫۵۰۰
?? (CAD) دلار کانادا ۹٫۰۰۰
?? (TRY) لیر ترکیه ۲٫۲۰۰
?? (CNY) یوان چین ۱٫۷۵۰

قیمت دلار در صرافی های دولتی

صبح امروز صرافی‌های بانک ها قیمت دلار را برای روز جاری با ۳۰۰ تومان افزایش نسبت به روز گذشته، ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرده‌ اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می‌کنند. این قیمت تا ساعت ۱۳ به ۱۱٫۷۰۰ افزایش یافت اما در ساعت پایانی امروز دوباره به ۱۱٫۴۵۰ تومان کاهش یافت.

۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

نماد عنوان  خرید فروش
?? (USD) دلار آمریکا ۱۱٫۳۵۰ ۱۱٫۴۵۰ تومان
?? (EUR) یورو ۱۳٫۰۰۰ ۱۳٫۱۰۰ تومان

قیمت خرید دلار توسط بانک های عامل

شعب ارزی بانک ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می کنند. دستور بانک مرکزی به بانک ها بعد از آن صادر شد که صرافی ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال ها واگذار کرده بودند.

امروز بانک های عامل قیمت دلار را  ۱۱ هزار و ۴۹۵ تومان و ۶ ریال، قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۱۸۸ تومان و ۸ ریال و قیمت پوند انگلیس را  ۱۴ هزار ۷۷۸ تومان و ۷ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند. 

دلار ۱۱٫۴۹۵ تومان
یورو ۱۳٫۱۸۸ تومان
پوند ۱۴٫۷۷۸ تومان

قیمت ارز مسافرتی امروز

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۳ هزار و ۵۷۴ تومان و  ۸ ریال، می فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۳ هزار و ۷۰۰  تومان می رسد.

شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان که مسئولیت فروش ارز مسافرتی به مردم را برعهده دارند، روزانه بعد از دریافت نرخ ارز از سوی بانک مرکزی توزیع ارز به مسافران را آغاز می کنند.

ارز مسافرتی قیمت به تومان
 یورو ۱۳/۷۰۰
telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار