ابراهیمی؛ کارگران ساختمانی مازندران با کمک دولت بیمه اجتماعی می شوند

استنادنیوز؛ مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر و کشاورزان مازندران بیان داشت: تمامی کارگران ساختمانی در مازندران با کمک دولت بیمه اجتماعی می شوند.

محمد ابراهیمی در گفت و گویی اظهار داشت: با تلاش همکاران و همراهی مسئولان استان و استقبال روستاییان و عشایر، صندوق مازندران در میان صندوق های کشوری طی سال های 96 و97 رتبه اول را کسب کرده که این مهم را افتخاری در عرصه خدمت رسانی به جامعه مولد و زحمتکش کشورمان می دانیم.

وی گفت:صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر و کشاورزان مازندران وابسته به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تجلیل از کشاورزان و عشایر به عنوان پیشگامان خودکفایی و استقلال عرصه اقتصاد کشاورزی و دامی ، اقدام مسئولان امر در خصوص ایجاد این صندوق را به منزله انقلابی بزرگ در بحث تحقق عدالت اقتصادی و اجتماعی و محرومیت زدایی درسطح روستاها و در میان عشایر غیور و زحمتکش توصیف کرد.

مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر و کشاورزان مازندران با اشاره به این مطلب که اکنون ثبت نام برای عضویت در صندوق به صورت آنلاین انجام می شود و تمدید حق بیمه نیز به صورت الکترونیکی است؛ ادامه می دهد: آن دسته از اعضای محترم صندوق بیمه اجتماعی روستاییان؛ عشایر و کشاورزان که درجریان بیمه اشان وقفه ای ایجاد شده و نتوانسته اند حق بیمه خود را پرداخت کنند،با شرایط جدیدی که ایجاد شده می توانند سوابق بیمه ای خود را کامل کنند.

این مسئول مازندرانی 4 خدمت ارائه شده به بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر را پرداخت مستمری بازنشستگی، از کارافتادگی کلی؛ فوت و نقل و انتقال سوابق بیمه ای ذکر کرد و در مورد فرآیند کارنامه بیمه ای اعضاء گفت: این کارنامه شامل مشخصات فردی، سوابق و دیگر موارد است که با مراجعه به سایت می توانند دریافت کنند.

ابراهیمی درباره سامانه پیامکی 300027 هم گفت: از طریق این سامانه پیام های قبل و بعد از پرداخت بیمه، تمدید حق بیمه، زمان دریافت حق بیمه و شناسه بیمه ارسال می شوند و ضمن آن که مستمری بیمه شدگان به طور مستقیم به حساب آنان واریز می شود.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار