• بازتاب مثبت خبر استناد نیوز؛

قول رئیس شورای شهر قائمشهر در خصوص پیگیری فوری تخلف شهرداری

استناد نیوز؛ عباس صالح زاده رئیس شورای اسلامی شهر قائمشهر، قول پیگیری فوری موضوع اخذ مبالغی تحت عنوان حق افتتاح در عوارض کسب و پیشه توسط شهرداری را دادند

به گزارش استناد نیوز؛ پیرو درج خبری تحت عنوان تخلف شهرداری قائمشهر در اخذ مبالغ غیر قانونی از کسبه، شورای شهر قائمشهر به این اقدام شهرداری واکنش نشان داد.

طی تماس تلفنی استناد نیوز با آقای عباس صالح زاده و پیگیری موضوع مطرح شده، رئیس شورای اسلامی شهر قائمشهر از برگزاری جلسه علنی روز گذشته در این خصوص خبر دادند و تاکید کردند به شهرداری پیرامون اخذ مبالغ غیر قانونی تذکر داده شده است. با این حال برای به نتیجه رسیدن این مسئله و ابلاغ رسمی به شهرداری چند روزی زمان لازم است.

با قول مساعد رئیس شورای اسلامی شهر مبنی به پیگیری فوری موضوع امیدواریم هرچه سریعتر جلوی هرگونه اجحاف در حق مردم شریف قائمشهر گرفته شود.

استناد نیوز همچنان پیگیر موضوع خواهد بود تا به زودی اقدامات شورای شهر به نتیجه رسیده و خبری مسرت بخش از احقاق حقوق مردم قائمشهر توسط نمایندگانشان در شورای شهر را منتشر و به اطلاع مردم برساند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
 • قائم شهری

  امیدواریم صالح زاده رئیس شورا پیگیر جدی موضوع اخذ عوارض از کسبه باشه

 • سینا

  امیدواریم یه بار واسه همیشه این مسائل حل بشه بخدا مردم گرفتارن

 • دادخواه

  آقای صالح زاده خودشون شهردار بودن و در زمان شهرداری اقدامات خوبی انجام دادن حالا که رئیس شورا هستن بازم انتظار داریم مقتدرانه از حق مردم دفاع کنن

 • هم شهری

  اول می خوام از استناد نیوز تشکر کنم که به جد به عنوان یک رسانه مستقل و مردمی پیگیر این موضوع هست
  دوم امیدوارم مهندس صالح زاده و سایر اعضای شورا قاطعانه با شهرداری برخورد کنن و جواب اعتمادی که مردم به این عزیزان داشتند بدهند.

 • محسن

  الکی وعده میدن یکم جو بخوابه وگرنه اگه میخواستن کاری کنن بلافاصله اقدام میشد.

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار