قائم شهر قهرمان مسابقات اسپرت کیک بوکسینگ مازندران شد

استنادنیوز؛ اکبرزاده از قهرمانی تیم قائم شهر در مسابقات قهرمانی اسپرت کیک بوکسینگ مازندران خبرداد.

به گزارش استنادنیوز، دبیرهیات ورزشهای رزمی مازندران اظهار داشت: این دوره از رقابت ها با حضور ورزشکاران رزمی این سبک رزمی از سراسر استان با هم به رقابت پرداختند.

وی گفت: در رده سنی نونهالان این دوره از رقابتها تیم بابل مقام اول و تیم های محمودآباد مقام دوم و تیم های ساری و بهنمیر مشترکن مقام سوم را کسب کردند.

اکبرزاده با اشاره به اینکه در رده سنی نوجوانان قائم شهر مقام اول را کسب کرده است، گفت: تیم های آمل و فریدونکار به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

وی بیان داشت : در رده سنی جوانان رامسر موفق به کسب مقام قهرمانی شد و تیم های آمل و بایلسر به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

دبیرهیات ورزشهای رزمی مازندران با بیان اینبلکه در رده سنی بزرگسالان بابلسر به مقام قهرمانی رسید، افزود:تیم های قائمشهر و آمل توانستند مقام های دوم و سوم را کسب کنند.

وی اظهار داشت : در پایان این رقابت ها تیم قائم شهر در مجموع تیمی با کسب 6 طلا ، 3 نقره و 4 برنز به مقام قهرمانی دست یافت و تیم آمل با 4 طلا، 7 نقره و 7 برنز به مقام دوم و تیم بابلسر با 3 طلا، 5نقره و 4 برنز به مقام سوم این رقابت ها دست یافت.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار