• استاندار مازندران در گردهمایی بزرگ شوراهای آموزش و پرورش:

شورای آموزش و پرورش از شوراهای برنامه‌محور و موفق است

استنادنیوز؛استاندار مازندران در گردهمایی بزرگ شوراهای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان مازندران که در اردوگاه دانش آموزی بادله برگزار شد، اظهار کرد: شورای آموزش و پرورش از شوراهای برنامه‌محور و موفق است.

 «احمد حسین‌زادگان» در گردهمایی بزرگ شوراهای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان مازندران ضمن قدردانی از تمام فعالان این بخش گفت: هر توسعه‌ای در جامعه از آموزش و پرورش آغاز می‌شود و هر اتفاقی نیز باید از شورای آموزش و پرورش آغاز شود.

وی با اشاره به رشد شاخص‌های توسعه در حوزه‌های مختلف اظهار کرد: در حوزه مدیریتی دچار مشکل هستیم که باید حل شود اما خوشبختانه مشارکت در آموزش و پرورش خیلی زود انجام شد و البته امر مطلوبی بود چون اعتبارات آموزش و پرورش به حدی ناچیز و هزینه‌هایش به اندازه‌ای زیاد است امکان ندارد به اهداف مورد نظر برسیم مگراینکه از مردم کمک بگیریم.

استاندار مازندران از شوراهای آموزش و پرورش به عنوان یکی از شوراهای موثر یاد کرد و گفت: دلیل این امر این است که هم آموزش و پرورش «برنامه محور» بود و با انگیزه کار می‌کرد و هم فرمانداران در جایگاه رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان‌ها، تلاش مجدانه‌ای داشتند.

وی در پایان به جمله‌ای از «طه حسین» متفکر و نویسنده مصری اشاره کرد که « آموزش و پرورش همانند آب و هوا است» و خاطر نشان کرد : در حوزه مدیریت مصرف آب، فرهنگ‌سازی در حوزه‌های مختلف و توسعه بینش جامعه باید از آموزش و پرورش شروع کنیم.

در پایان این گردهمایی بزرگ نیز از رتبه‌های برتر شوراهای آموزش و پرورش شهرستان‌ها، برخی فرمانداران و شهرداران و خیّران قدردانی شد. همچنین لوح تقدیر و جایزه‌ای به رسم یادبود به احمد حسین‌زادگان به‌عنوان رییس شورای آموزش و پرورش استان و عسکری نیکزاد به‌عنوان دبیر این شورا اهدا شد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار