انتصاب در روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران

استنادنیوز؛محمود شالویی با صدور حکمی، محمد فضلی را به عنوان مسئول جدید راوبط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، پس از انتصاب عباس مهدوی به سمت «مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مازندران» توسط احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران، محمود شالویی با صدور حکمی محمد فضلی را به عنوان مسئول جدید روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران منصوب کرد.

در متن حکم شالویی آمده است:
«همکار گرامی، آقای محمد فضلی
با سلام
به موجب این ابلاغ به عنوان مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خدواند متعال در انجام امور محوله موفق و موید باشید.
محمود شالویی
مدیرکل»

گفتنی است فضلی فعال در عرصه هنرهای نمایشی و دانش آموخته‌ی رشته تئاتر در مقطع کارشناسی ارشد با گرایش ادبیات نمایشی است و در کارنامه‌ی سازمانی خود، مسئولیت واحد هنرهای نمایشی و کارشناس امور هنری اداره کل، مدیریت مجتمع فرهنگی و هنری ساری، مدیر اجرایی چندین دوره جشنواره تئاتر استان مازندران، مدیرمسئول بولتن هشتمین جشنواره بین المللی فیلم وارش، مدیرمسئول بولتن‌ جشنواره‌های تئاتر استان مازندران، عضو شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش استان، عضو شورای صدور پروانه ساخت و اکران فیلم کوتاه مازندران، عضو شورای ارزشیابی و نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد هنری استان و مسئولیت دبیرخانه دائمی جشنواره تئاتر مازندران را نیز برعهده داشته است.

 

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار