جزئیات کودتای نظامی در ونزوئلا/گارد ملی در تسخیر کودتاچیان

استنادنیوز؛ فردی که خود را رهبر یک گروه شورشی از نظامیان گارد ملی ونزوئلا معرفی می‌کند با انتشار ویدیویی خواهان کناره گیری نیکولاس مادورو از قدرت شده است.

به گزارش رویترز، این مرد در این ویدیو خود را یک گروهبان گارد ملی ونزوئلا معرفی کرده و ظاهرا در یک پاسگاه در شهر کاراکاس خواهان کناره گیری نیکولاس مادورو از قدرت می‌شود.

در این ویدیو اثری از تحرک چشمگیر سربازان و یا خودروهای نظامی به چشم نمی‌خورد. یک سری تصاویر در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان دهنده حضور نیروهای امنیتی در منطقه مربوط به این پاسگاه گارد ملی هستند.

به گزارش اسپوتنیک، همچنین یک روزنامه محلی به نام روزنامه ناسیونال گزارش کرده که افسران امنیتی و پلیس اقدام به محاصره یک منطقه در شهر کاراکاس که توسط یک گروه از سربازان شورشی تصرف شده، کرده‌اند.

به نوشته این روزنامه، این نیروها اقدام به تصرف مقر گارد ملی در غرب کاراکاس کرده‌اند.

در ویدیو ظاهرا ادعا می‌شود که گروهی از نظامیان اقدام به تصرف یکی از مناطق شهر کاراکاس کرده تا مخالفت‌شان را با دولت نیکولاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا اعلام کنند. صحت این ویدیو هنوز تایید نشده است.

بر اساس گزارشها این نظامی گارد ملی که رهبر این نیروهای شورشی است، خواهان محافظت از قانون اساسی ونزوئلا و نافرمانی از دولت نیکولاس مادورو، رئیس جمهور این کشور می‌شود.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار