• در پی بارشهای اخیر صورت گرفت:

برف روبی بیش از 4213کیلومتر از راههای مازندران

استنانیوز؛مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت: در چند روزه گذشته با تلاش خستگي ناپذيرراهداران بیش از 4213 کیلومتر از راههای مازندران در 5 مرحله معادل 21065 کیلومتربرف روبی شد. 

 احمد آفرین محمد زاده ضمن اعلام اين خبر افزود: با توجه به برودت هوا و بارش شدید برف و کولاک، محورهای برفگیر استان باتلاش راهداران همیشه بیدار برف روبی و بازگشایی گردید و تردد در کلیه راههای اصلی،فرعی ، روستایی و گردنه های برفگیر محورهای شریانی (سوادکوه،هراز،کندوان،کیاسر) برقرار می باشد .
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران اظهار داشت : در طول 10400 كيلومتر راه اصلي ، فرعي و روستايي مازندران 22 راهدارخانه فعاليت كرده كه 350 نفر از راهداران سخت كوش در قالب 33 اكيپ راهداري زمستاني و با 250 دستگاه ماشين آلات راهداري در 3700 كيلومتر از راههاي برفگير و كوهستاني استان به انجام فعاليت هاي راهداري زمستاني مشغول می باشند.
مهندس آفرين محمدزاده گفت: یخ زدایی محورهای ارتباطی اصلی و فرعی استان با استفاده از 2505 تن نمک آسیابی و مصالح انجام شده است.
وي همچنين استفاده حداقلي از نمك را براي جلوگيري از آسيب رساندن به ابنيه فني راه ضروري دانست و افزود : در سايه حضور فعال و پر رنگ و چشمگير راهداران در محورهاي برفگير استان به همراه اقدامات ايمني اداره كل و فرهنگ سازي و رعايت قوانين و مقررات از سوي رانندگان عزيز انشاءا... شاهد كاهش تصادفات و فوتي هاي ناشي از آن در سطح راههاي استان باشيم.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در ادامه گفت:علاوه بر راههای اصلی و فرعی بیش از 360 راه روستايي در سطح استان نیز بازگشایی گردید.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران تصريح کرد: مركز اطلاعات راههاي استان مازندران با دو شماره تلفن 141 (گويا ) و 33322320 (شبانه روزي) و همچنين سامانه پيام كوتاه 10000141 آماده پاسخ گويي به مسافرين و مردم عزيز براي اطلاع از آخرين وضعيت راههاي اين استان مي باشد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار