بسیج دانشجویی مازندران میزبان دومین المپیاد ورزشی دانشجویی استان

استنادنیوز؛به مناسبت چهلمین سال انقلاب اسلامی، و به منظور ایجاد فضایی پر نشاط در دانشگاههای مازندران ، سازمان بسیج دانشجویی سپاه کربلا دومین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان را با مشارکت همه دانشگاههای استان در قالب 30 گروه برگزار می کند.

سید امیر سادات کرمی پیش ازظهر سه شنبه در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه دومین المپیاد ورزشی دانشگاه های استان ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه در دانشگاه آزاد ساری برگزار می شود افزود: این مسابقات در دو روز در استان انجام می شود.

مسئول بسیج دانشجویی مازندران، ایجاد فضایی پر نشاط و سالم در دانشگاه های استان، تقویت اخلاق، رفتار و منش پهلوانی به علاوه تقویت روحیه تعاون و انجام کار گروهی را سه هدف مهم از اجرای مسابقات المپیاد ورزشی در دانشگاههای استان دانست.

سادات کرمی با اشاره به سعی بسیج دانشجویی مازندران در تزریق محتوای فرهنگی در برنامه ها یادآور شد: در دوره قبل با برگزاری اردوی رزمی جهادی دانشجویی، دانشجویان زندگی در شرایط سخت را تجربه کردند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران اظهار کرد: در دوره اول این المپیاد شناسایی دانشجویان در عرصه های مختلف انجام شد و مشکلی در زیرساخت‌های ورزشی در دانشگاه‌های استان نداریم.

سادات کرمی ضمن بیان اینکه دومین المپیاد ورزشی دانشجویان 24 و 25 بهمن در ساری برگزار می‌شود افزود: این دوره از المپیاد آقایان 6 آیتم ورزشی دارت، تیراندازی،دو و میدانی، تیرو کمان، شبیه سازی تیراندازی و آمادگی جسمانی و خانم ها در پنج رشته ورزشی با هم به رقابت می‌پردازند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران با اشاره به اینکه این المپیاد با همکاری دانشگاه آزاد ساری، هیات ورزش دانشگاهی و معاونت تربیت بدنی سپاه کربلا ‏برگزار می‌شود، تصریح کرد: در این مسابقات 200 نفر آقا و خانم حضور دارند.

 

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار