بابایی کارنامی؛ بنیاد گفتمان سازی آیت الله شجاعی باید در ساری تاسیس شود

استنادنیوز؛ یک فعال سیاسی اجتماعی با بیان اینکه آیت الله شجاعی کیاسری از شخصیت های برجسته مرکز مازندران است، گفت: بنیاد گفتمان سازی آیت الله شجاعی کیاسری باید در ساری تاسیس شود.

علی بابایی کارنامی در گفت و گو با استناد  اظهار داشت: حضرت آیت الله شجاعی کیاسری تنها شخصیتی در استان و کشور(از بخش چهاردانگه) بود که کرسی مجلس را برای نمایندگی نمی خواست و به همین خاطر گفتمانی منطبق بر عدالت و حقوق مردم و ارتباط صحیح بین مردم و حکومت را براساس منویات امام راحل و رهبری معظم پیگیری می نمودند.

وی بابیان اینکه به دلیل فقدان چنین تفکری در مرکز استان متاسفانه شیوه رقابت های انتخاباتی در ساری و مازندران که نماد علویان در کشور است به انحراف رفت؛ افزود:گفتمان قدرت های انحرافی و ثروت های باد آورده در این شهرحاکم شده است.

بابایی کارنامی گفت: به همین خاطر معتقدم به دلیل عدم پیگیری و استمرار این شخصیت بزرگ و اندیشمند و فرزانه و مفسر قرآن حتی در نزد نزدیکترین انسانها به این عالم جلیل القدر به خصوص بعد از فوت ایشان مغفول مانده است.

این فعال سیاسی اجتماعی خاطرنشان کرد: پیشنهاد می کنم یک بنیاد گفتمان سازی به نام آیت الله شجاعی کیاسری در مرکز مازندران تاسیس گردد تا از سوابق این شخصیت بزرگ برای علاقمندان به آزادی، انسانیت و اسلامیت با رعایت منشور انقلاب اسلامی به یک الگو تبدیل شود.

وی بیان داشت: از جناب دکتر عبوری شهردار مرکز استان و اعضای شورای شهر خواستارم که یک میدان اصلی و مهم و یا یک خیابان اصلی شهر را به نام آیت الله شجاعی که حقیقتا مایع مباهات مردم ساری قبل و بعد از انقلاب اسلامی بود نام گذاری کنند و در پایان از برادر بزرگوار محمدی کیادهی به عنوان رئیس ستاد برگزاری چهارمین سالگرد آیت الله شجاعی کیاسری تقدیر و تشکر می کنم.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار