• مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا خبر داد:

تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره عکس خبری سپاه کربلا تا دوازدهم بهمن

استنادنیوز؛دبیر سومین جشنواره عکس خبری سپاه کربلای مازندران ضمن تقدیر از همکاری بسیج رسانه و بسیج سازندگی، از تمدید مهلت ارسال آثار تصویری این جشنواره تا دوازدهم بهمن ماه خبر داد

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلای مازندران با اشاره به ایجاد فرصت بیشتر به علاقمندان حوزه عکس برای ارسال تصاویر رساتر و تمدید مهلت ارسال، از برگزاری سومین جشنواره عکس خبری سپاه و بسیج مازندران با همت بسیج سازندگی و همکاری بسیج رسانه استان خبر داد.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا در گفتگو با بسیج ضمن گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از برگزاری سومین جشنواره عکس خبری سپاه و بسیج مازندران با همت بسیج سازندگی و همکاری بسیج رسانه استان خبر داد و درباره موضوعات این جشنواره گفت: جشنواره سوم عکس خبری سپاه کربلای مازندران، با موضوعات؛ اقتصاد مقاومتی، راهیان نورغرب و جنوب کشور، اردوهای جهادی و محرومیت زدایی، برنامه های هفته دفاع مقدس، برنامه های هفته بسیج مستضعفین و دهه بصیرت(9دی) برگزار می گردد.

سرگرد پاسدار علی ابراهیمی گتابی افزود: سومین جشنواره عکس باید از قوانینی برخوردار باشد که عبارتند از؛ عکس می بایست به صورت فایلی(حداقل حجم 350 کیلوبایت) و با شناسنامه عکاس(نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، شماره همراه، محل سکونت، عنوان برنامه عکس مربوطه و تاریخ ثبت عکس) تهیه ارسال گردد.

مسئول روابط عموی و تبلیغات سپاه کربل با اشاره به اینکه هر عکاس می تواند حداکثر در 5 موضوع از 6 عنوان فوق با ارسال 2 عکس از هر موضوع شرکت کند، یادآور شد: به سه نفر از برگزیدگان آثار جوایزی اهدا می شود و آثار برگزیده برای شرکت در جشنواره برترین عکس خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تهران ارسال می شود.

ابراهیمی گتابی ضمن بیان اینکه به علت استقبال علاقمندان و همچنین فرصت بیشتر به سایر عزیزان به منظور ارسال تصاویر جذابتر و رساتر، مهلت ارسال آثار تا دوازدهم بهمن ماه 1397 تمدید شد، اظهار داشت: علاقمندان میتوانند آثار خود را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و سروش @Norekaki و یا شماره همراه دبیر جشنواره 09117130416 و 09385475144 ارسال نمایند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار