مشکلات مازندران با بهره گیری از ظرفیت های مردمی قابل حل است

استنادنیوز؛ استاندار مازندران با بیان اینکه به تنهایی قادر به حل مشکلات استان نیستیم خواستار بهره گیری از ظرفیت های مردمی و سمن ها برای رفع آن شد.

 احمد حسین زادگان  در مراسم نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان حضرت زینب (س) ساری با گرامیداشت دهه فجر با بیان اینکه به اندازه هجمه های وارده نتوانستیم کارهای تبلیغی برای انقلاب و ارزشهای آن انجام دهیم خواستار انتقال ارزشها و آرمان ها به نسل جدید شد.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی آرزوی چند دهه ای یک ملت بوده و ارزان به دست ما نرسیده است و باید اتفاقات و دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل های مختلف به درستی بیان شود.

وی عنوان کرد: باید به نسل جدید عنوان شود که درچه شرایطی ملت با حمایت و تبعیت از رهبری و مکتب انسان ساز اسلام به پیروزی بزرگی دست یافته است و دستاوردهای نظام اسلامی نیز باید به درستی عنوان و مطرح شود.

حسین زادگان یادآور شد: تاکنون نتوانستیم دستاوردها را به نحو مطلوب به نسل جدید منتقل و برایش بازگو کنیم و اگر شرایط قبل و بعد از انقلاب را مقایسه کنیم، تاحدی می توانیم مسائل را بازگو کنیم.

استاندار مازندران، استقلال و آزادی موجود در کشور را به برکت انقلاب دانست و گفت: در حالی در کشور ما انتخابات آزاد برگزار می شود که هنوز در برخی کشورهای مدعی آزادی، به زنان آن اجازه شرکت در انتخاب داده نمی شود.

وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی جزو کشورهای آزاد و برتر دنیا محسوب می شود گفت: در حوزه دانش به دلیل حضور افراد متخصص و در حوزه های دیگر جزو کشورهای برتر هستیم.

حسین زادگان تصریح کرد: علیرغم همه محدودیت های ایجاد شده برای کشور در حوزه دانش هسته ای جزو چند کشور برتر دنیا به شمار می آییم و این دستاورد در سایه نظام مقدس اسلامی ایجاد شده است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه تنهایی قادر نیستم مشکلات استان را حل کنم افزود: باید با بهره گیری از ظرفیت های سمن ها  و مردم، مسائل و مشکلات موجود در استان را رفع کنیم.

وی تصریح کرد: برای توسعه متوازن و همه جانبه نیاز به عزم مطلوب ومشارکت همه مردم داریم و برای اجرای طرح ها نظیر تفکیک زباله باید پیشگام شویم.

وی با اشاره به وجود ۵۰۰ هزار دانش آموز در استان گفت: این دانش آموزان باید با عضویت در سمن ها و سازمان های مردم نهاد، مشارکت اجتماعی داشته باشند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار