• معاون سوادآموزی آموزش و پرورش مازندران :

مسابقه کتابخوانی سوادآموزانِ دوره انتقال به مناسبت دهه فجر برگزار می شود

استنادنیوز؛معاون سوادآموزی آموزش و پرورش مازندران از برگزاری مسابقه کتابخوانی سوادآموزانِ دوره انتقال به مناسبت جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی و فرا رسیدن ایام الله دهه فجر خبر داد.

 «داود تقی نیا» با اعلام این خبر افزود: مسابقه کتابخوانی سال 97، در راستای ترویج فرهنگ حمایت از کالای ایرانی با مطالعه کتاب «حمایت از کالای ساخت ایران» در میان سوادآموزان دوره انتقال تمامی شهرستان‌ها و مناطق استان مازندران برگزار می شود.

معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه این مسابقه در روز چهارشنبه 17 بهمن ماه برگزار می شود، تصریح کرد: 3200 سوادآموزِ دوره انتقال در این مسابقه شرکت خواهند کرد و پس از برگزاری مسابقه و اعلام نتایج از 100 نفر برگزیده تقدیر خواهد شد.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقه خاطرنشان کرد: از جمله اهداف این مسابقه شامل فرهنگ‌سازی و کمک به تحقق منویات مقام معظم رهبری در راستای حمایت از کالای ایرانی، ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در بین مخاطبان، تقویت روحیه خودباوری ملی و مشارکت در بین مخاطبان برای اجرای سیاست های کلان کشور و تشویق مخاطبان و خانواده‌های آنان به حمایت از کالای ساخت ایران است.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار